Geoblog.pl    zula    Podróże    Rzym i Watykan...po latach : 2009 - opis    za dwie godziny w Rzymie

za dwie godziny w Rzymie

Polska, Poznań

Spokojny przejazd pociągiem do Poznania a potem dosyć nerwowe przemieszczenie się taksówka na lotnisko. Miałyśmy jednak wystarczająco dużo czasu na odprawę , potem tylko herbata i do samolotu.
Lot piękny , z okna samolotu podziwiałam ośnieżone góry . Byłyśmy szczęśliwe choć ja z duszą na ramieniu …
Przejazd pociągiem expressowym do centrum Rzymu , serdeczne powitanie w „znajomym” hostelu i odpoczynek.
Przed nami parę dni lecz jak bardzo intensywnych. Pomimo ,że to był początek marca poranek był ciepły i słoneczny.
Zaplanowałam sentymentalny spacer do miejsc , które kiedyś zwiedziłyśmy w wielkim pośpiechu …bo przecież w Rzymie czy w Paryżu należy zobaczyć możliwie wszystko co się da!!!. Teraz wiedziałam ,że będzie inaczej .

Pamar
Pamar - 2014-08-06 09:17
A jak Wam się udało zajrzeć do kabiny pilotów?!
Super!

zula - 2014-10-31 16:41
Pamar ...z kabiną pilotów to troszę jak ze szczęściem - widzisz otwarte drzwi ,masz aparat i robisz zdjęcie. :)

Małgorzata Zulczyk