Geoblog.pl    zula    Podróże    Bydgoszcz i okolice ...TEST dodawania zdjęć !    Gazdówka w Żołędowie...smak Zakopanego
2022

Gazdówka w Żołędowie...smak Zakopanego

Polska, Żołędowo

Żołędowo oddalone jest od Bydgoszcz 10 minut jazdy samochodem.
To namiastka góralskiej chaty gdzie posilisz się na śniadanie a potem zjesz coś przed drogą...w stronę morza.
Wejdźmy do środka a potem cieszmy się smakiem góralskiego jedzenia.
Więcej zobaczysz na stronie GAZDÓWKA

Uwaga
Zdjęcia nie są mojego autorstwa lecz w doskonały sposób oddają atmosferę miejsca.

mamaMa
mamaMa - 2022-04-07 08:08
Jak w Zakopanem!!!
Tak sobie można sprawić przyjemność i blisko siebie stworzyć, co się lubi, a co na codzień jest za daleko.
Szkoda tylko, że strona karczmy nie działa. Zajrzałam z ciekawości, ale chyba dopiero jest w budowie.

Dzięki za polecajkę, może się kiedyś przyda.

I dziękuję za wczorajsze ponowne uratowanie Geologa - co my byśmy zrobili bez Ciebie?

Eugene
Eugene - 2022-04-07 08:56
Super !!!
Piękna bacówka z restauracją, muszę się tam koniecznie wybrać na obiad góralski.
Pozdrawiamy Geniu i Adaś

Danach
Danach - 2022-04-07 11:20
Świetna miejscówka , a do Zakopanego zawsze tęsknie :)

zula - 2022-04-07 19:45
@mamaMa zamieściłam stronę Gazdówki
@Eugene dziękuję Wam za miły komentarz !
@ Danach prawda - Zakopane to je TO i nic nie zastąpi...
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

mamaMa
mamaMa - 2022-04-08 08:09
Dziękuję, zula. U mnie się nie otwierała, a Twoja działa. Na pewno się przyda. Pozdrawiam!

HANIAH
HANIAH - 2022-06-27 08:59
Gdzie Ty Małgosiu znajdujesz takie perełki! Jesteś super! Tak blisko mamy namiastkę Zakopanego, a ja jeszcze tam nie byłam! Jak bardzo zatęsknię za moimi ukochanymi Tatrami, to zajrzę tam, by choć trochę poczuć atmosferę gór!

Małgorzata Zulczyk