Geoblog.pl    zula    Podróże    Prezentacje na YouTube - Nowe prezentacje - zapraszam !    Valletta- Malta 2015 ...wspomnienie - obraz połączony z muzyką !
2021

Valletta- Malta 2015 ...wspomnienie - obraz połączony z muzyką !

Malta
Malta, Valletta

Słońce wyzwala chęć wyjazdu...a może wspomnienia?

Dzisiaj została na YouTube upubliczniona prezentacja , którą wykonałam kilka dni temu .
Zapraszam na krótki spacer.
A gdyby Ktoś chciał poczytać o stolicy Malty to więcej znajdzie na stronach Geoblog.pl
ZAPRASZAM

Prezentacja dostępna jest na YouTube VALLETTA

Niech moje wspomnienia będą dla Was radością.
Pozdrawiam,
Małgorzata zula

Danach
Danach - 2021-02-23 12:19
Jakie słoneczne wspomnienia, dzieki :)

GregorioW - 2021-02-24 23:20
Ach, cóż za wspomnienia! :)
To właśnie między innymi o trzech dniach na Malcie był mój pierwszy geoblog sprzed ponad 12 lat. Zawsze chciałem tam wrócić, ale jeszcze się nie udało — Twoja relacja przywołała więc mnóstwo dobrych wspomnień.
Dziękuję!

zula - 2021-02-26 12:04
Dziękuję serdecznie za komentarze!
@GregorioW życzę Tobie gdy już dobre i normalne czas nastaną aby udało się ponownie polecieć na Maltę.
Nie ukrywam ,że także chciałabym powrócić lecz wiem ,że to już trudne.
Poczytam Twoje wspomnienia i wówczas będę szczęśliwa!
Pozdrawiam

GregorioW - 2021-02-28 00:20
Oj tak, tego właśnie sobie wzajem życzmy, by normalne czasy nadeszły jak najprędzej :)

(Ja mam o tyle „łatwiej”, że mieszkam w nowym miejscu i zmysł eksploratora częściowo zaspokajam w najbliższej okolicy).

Do Lacjum, Toskanii i na Maltę zapraszam, jak najbardziej: http://gregoriow.geoblog.pl/podroz/2118/malta-2008
(Czytam na wyrywki i widzę, jak bardzo mi się styl przez te kilkanaście lat zmienił, zabawne to).

GregorioW - 2021-03-04 00:49
@zula
Bardzo dziękuję za wizytę u mnie i za mnóstwo komentarzy! :)
To mnie mobilizuje, bym pisał coś na bieżąco.
Dziękuję!
I znad Renu pozdrawiam!

marianka - 2021-03-09 12:37
Ha, jak dla mnie, wspomnienie bardzo na czasie :D własnie polujemy na bilety w tamtą stronę ;)

zula - 2021-03-10 07:10
@Marianko
Oby cel został zrealizowany możliwie najszybciej!
Wszystkiego dobrego dla całej 4 :)

Małgorzata Zulczyk