Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Pierniczki Hani oraz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2019
2019

Pierniczki Hani oraz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia 2019

Polska, Bydgoszcz

O pierniczkach Hani proszę poczytaj TUTAJ
To tradycja przekazana z rąk do rąk. Gdy zbliżają się święta ciasto przygotowuje także córka Hani - Małgosia dla swojej rodziny i malutkiej jeszcze Ninki.
4 grudnia Hania chciała zrobić mi niespodziankę i podarować pudełko z ciasteczkami lecz nie było mnie w domu.
Poradziła sobie doskonale a ja po kilku dniach otrzymałam świątecznego gwiazdora.
Hania od lat czyta nasze wędrówki , także podróżuje i robi śliczne zdjęcia lecz nie pisze. Opiekuje się wnuczką i nie ma czasu ...lecz za kilka lat to się zmieni . Popatrz na radosną twarz HANIA
Dziękuję bardzo za serce...to wzruszające uczucie .
Przedstawię "dzieła" na kilku zdjęciach...aktualnie pierniczki są tylko z lukrem bez kolorowej spożywczej farbki.
Są ekologiczne !

Dzisiejszy dzień nastraja .
Przeczytałam wpis z 2012 roku i uśmiechnęłam się .
Czytam: " Pani Zulo" ..." Pani Małgosiu"
a dzisiaj : znam Osoby osobiście,zwracamy się do siebie po imieniu ,
rozmawiamy czasem... wyruszamy wspólnie w Polskę lub dalej.
Nie jesteśmy anonimowi.
Geoblog.pl to portal gdzie poczytasz o dalekich i bliskich podróżach.
Społeczność ciekawa o różnych zawodach lecz cel jest ten sam POZNAĆ ŚWIAT.
Życzę Wszystkim w kraju : radosnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia !
Życzę Wędrowcom dobrej i szerokiej drogi oraz szczęśliwego powrotu do Polski !
Spełniajcie marzenia !
Ruszajcie blisko i daleko gdy nogi są silne a umysł jasny.
SZCZĘŚLIWEGO 2020 ROKU

Danach
Danach - 2019-12-25 16:48
Małgosiu pięknie napisałaś , cieszę się ze kończącym się roku mogłam Ci pokazać Kazimierz. Życzę aby w nadchodzącym roku tez udał się jakiś plan. Czułych Świąt

zula - 2019-12-25 17:17
Dziękuję Danusiu,
Zdrowia,zdrowia dla nas wszystkich bo gdy brak to nie ma co ruszać w siną dal !
Uda się ...tylko trzeba uspokoić organizm!
Moc radości...

mamaMa
mamaMa - 2019-12-25 18:57
Smacznie i z miłością - pięknych świąt i czułości na codzień!

Dobrze, że jesteś:)

genek
genek - 2019-12-25 19:17
Moc serdeczności i piernikowych smakowitości

Pamar
Pamar - 2019-12-27 07:21
Pierniczki piekne. A my życzymy w Nowym Roku wielu pięknych spacerów owocnych w cudowne zdjęcia. Pozdrawiamy gorąco

HANIAH - 2019-12-29 09:48
Probowałam, probowałam i dzis sie udało zalogować!☺. Ciesze sie Małgosiu, ze moja skromna niespodzianka sprawiła Ci radość. Miała być na Mikołaja! Odebrałaś troche poźniej!

HANIAH - 2019-12-29 09:54
W Nowym Roku źycze podrozy i czekam na wspolny wyjazd. Niewazne, daleko czy blisko. Podrozowanie z Tobą jest zawsze przyjemnością.

zula - 2019-12-29 10:44
@mamaMa dziękuję bardzo i także powiem : Dobrze ,że dane mi było poznać Was w moim domu !
@genek dziękuję
@Pamar a może uda Wam się dojechać do Bydgoszcz w 2020?
@HaniaH do opartych świat...
Dzisiaj leciałam do Islandii ! Co Ty na to?...może być Norwegią...jestem pewna ,że byłabyś zachwycona.
Jestem już ...bez kamieni więc bez obaw mogę ruszać!
Pozdrawiam turystycznie :)

zula - 2019-12-29 10:47
Oczywiście,że do...
UPARTYCH ŚWIAT NALEŻY !

Hania
Hania - 2019-12-29 20:29
Jestem za!!! Nawet na przełomie lipca i sierpnia, kiedy na Islandii jest najcieplej mam urlop

HANIAH - 2019-12-29 20:33
Norwegia też nie pogardze! Hura!!!!

zula - 2020-12-14 06:26
Kiedyś dodawałam nowe podróże a dzisiaj czytam komentarze. Bardzo interesująca lektura do której z chęcią powracam.
Zacznę,że to był dziwny rok. Rok 2020 gdy świat zmagał i zmaga się z okropną zarazą Covid...gdy zamknięci zostaliśmy w domach a nad naszymi.głowami nie latały samoloty...
Co dalej?!...

Małgorzata Zulczyk