Geoblog.pl    zula    Podróże    Bydgoszcz i okolice ...TEST dodawania zdjęć !    Bydgoszcz - geoblog.pl i ...Wesołych Świąt !

Bydgoszcz - geoblog.pl i ...Wesołych Świąt !

Polska, Bydgoszcz

… niektórzy przygotowywali się do pójścia na Pasterkę , inni wracali do domu a ja chciałam poczytać moją książkę .
Otwieram ją często …mam czas w przeciwieństwie do „osób na etatach” .
Poznaję wiele nowych miejsc z różnych zakątków świata i oglądam zdjęcia !.
Lubię Geoblog.pl , poznałam wiele interesujących ludzi …nawiązały się między nami ciekawe znajomości choć prawię wyłącznie w sieci .
Miło mi było przeczytać słowa… „Cieszę się ,że Cię poznałam” i… „Świąt pięknych Pani życzę”.
Prawda ,że jak tu nie uśmiechnąć się do ekranu komputera ! .

Wczoraj poczytałam tramp.geoblog.pl , który przedstawia Indie …zimą . Piękne zdjęcia , polecam lecz zastanawiałam się gdzie Pola z rodzicami wyląduje bo genek.geoblog.pl zrobił same zapytania z kierunkiem swojego wyjazdu .
W Wigilię Bożego Narodzenia było puściej na stronie …, nie było relacji z podróży …
W mych myślach jest osoba , która „ uciekła „ do Indii aby po dwóch miesiącach niespodziewanie powrócić . Wyczytałam , że ma problem z pracą , domem … z tęsknotą do Indii i do syna . Myślę jak pomóc aby nie urazić lecz może są wśród nas mądrzejsi ode mnie? . Poczytajcie proszę : felekindie2012.geoblog.pl . Szkoda by było aby Kazimierz Dolny pozbył się Osoby , która kiedyś z siebie dawała tak wiele !.
Na Geoblogu.pl są opisy radości podróży lecz i wyczytać można smutek , melancholię …różne ma barwy ta moja turystyczna książka .
Są niespodzianki Blanki - BPE.geoblog.pl bo gdzie wyruszą w marcu w swą daleką drogę ?...dla nas to zagadka …może Australia lub Japonia ?? .
A Mirka jaki odległy kierunek tym razem przedstawi ??? .
Myślę gdy piszę te słowa o Dance z Warszawy czy uda jej się zrobić wieczorne zdjęcia Stolicy tak pięknie udekorowanej i rozświetlonej ? . Zachęcam bo niestety jak na razie dojechać nie mogę .
Wiem już prawie na sto procent ,że za „chwilę” poczytam o Sztokholmie .
Bardzo się cieszę bo blog ten to najpiękniejszy rozdział mej książki …zapewne Waszej także !.
Chcę także zobaczyć koty wędrujące po portugalskim skrawku Europy . Uśmiecham się właśnie ...
Czytać będę podróż Ady i Jurka z rodzicami dookoła świata adajurekispolka.geoblog.pl i podziwiać odwagę !.

Cieszę się ,że jesteście bohaterami mej krajoznawczej przygody życia .
Wszyscy ... bo czytam wiele opisów z różnych podróży dalekich i bliskich , pisze komentarze i stawiam gwiazdki ocen !.
Dziękuję i może uda mi się coś dodać od siebie .
Dzisiaj zrobiłam zdjęcie świątecznego stołu .
Choinkę wykonali podopieczni z Domu Środowiskowego MOPS w Solcu Kujawskim a Anioł jest dziełem jednej z wielu dziewcząt ze Ośrodka Resocjalizacji z Samostrzel koło Nakła .
Pierniczki upiekła i przyozdobiła Hania – turystka z Bydgoszczy .

Wesołych Świąt i Szczęśliwego 2013 Roku.
Małgosia

24 grudzień 2012

BoRa
BoRa - 2012-12-25 18:54
Szczęśliwego Nowego Roku!
Wiele ekscytujących i niespodziewanych podróży i wpsaniałych wpisów, które będziemy czytać tzw.jednym tchem.
podrawiam,
BoRa

mamaMa
mamaMa - 2012-12-26 12:22
Pani Zulo, niech Pani marzenia się spełniają, wszystkie, co do joty, niech Pani nie przestaje podróżować, czy to osobiście, czy to za pomocą oczu innych. Niech się Pani wiedzie, szczęści i nie Pani nam towarzyszy zawsze!!!!

mamaMa
mamaMa - 2012-12-26 12:25
niech Pani nam towarzyszy zawsze!!! - tak miało być:-)
Pozdrawiam świątecznie!

marianka - 2012-12-26 21:39
Pani Małgosiu, jest Pani prawdziwym dobrym duszkiem geobloga!

Dziękując za życzenia, dodam, że ja życzę Pani wielu dobrych niespodzianek, przygód i cudownych wrażeń w przyszłym roku! A sikoreczka w Pani oknie jest cudna;)

O Sztokholmie wpisy już przygotowane (miały być właśnie świąteczne z życzeniami), ale awaria komputera niestety je opóźni. Bywa;)
Może uda się przerobić je noworocznie;)?

danach
danach - 2012-12-27 00:51
Małgosiu, życzenia pięknie więc i ja się dołączam do życzeń odbycia wspaniałych podróży w przyszłym Roku, ciekawych wpisów i komentarzy na które zawsze czekam i na pewno nie tylko ja :)
buziaki

Hania
Hania - 2013-01-01 22:28
Małgosiu, z Nowym Rokiem życzę Ci zdrowia i spełnienia marzeń!
Ty nauczyłaś mnie czytać tę przecudowną książkę. Czytam i podróżuję i to jest cudowne!

Małgorzata Zulczyk