Geoblog.pl    zula    Podróże    Bydgoszcz i okolice ...TEST dodawania zdjęć !    12.12.12...prawie 12 godz !

12.12.12...prawie 12 godz !

Polska, Bydgoszcz

Ładnie się poukładały cyfry...
Jestem w Bydgoszczy . Za oknem śnieg i lekki mróz .
Dostałam wiadomość od Hani , podaje mi propozyzje wyjazdów .
W Lutym : Kwidzyn, Gniew, Malbork, Pelplin -1 dzień- ,
Marzec -Szymbark, Będomin, muzeum hymnu narodowego lub Szymbark, Wieżyca,Wdzydze Kiszewskie- 1 dzień ,
Lipiec - Swarzędz, Rogalin, Kórnik, Pobiedziska 1 dzień ...
Czy uda się ??? ...to moje małe "marzenia" na najbliższe pół roku !.

Niektórzy są daleko :
Sumatra,Birma Poczytaj WYPRAWĘ !
...inni już bliżej bo za moment będą we Frankfurcie :
INDIE ,
a Ada z Jurkiem i Rodzicami dopiero "chwil" kilka są poza domem :
Poczytaj TUTAJ, ja także poznaję Ich trasę i czytam relację na blogu !...

Życzę aby Wasze plany zostały zrealizowane ,
aby...udało się odkryć ...kawałek "nowej podłogi " ! .

marianka - 2012-12-12 12:45
Trzymam kciuki za realizację Pani marzeń! I bardzo ciekawa jestem muzeum hymnu narodowego;)

danach
danach - 2012-12-12 14:55
Małgosiu, magia liczb i Ty to wszystko wychwytujesz, super, plany takie jak są możliwości ale to zawsze plany, szkoda że Kazimierza nie ma, bo ja służę towarzystwem , buziaki :)

zula - 2012-12-12 16:56
Danusiu,plan można uzupełnić o kwiecień , maj i ...prawie jestem pewna ,że nam się uda !
Dzięki za serce :) .

genek
genek - 2012-12-12 17:28
napewno sie uda.!! ja już czekam na opisy i foty.
trasa na luty rewelacyjna szczegolnie polecam prom przez wisle miedzy gniewem a kwidzynem a gniewski zamek jest cudowny.
na marzec szymbark z domem do gory dachem , wiezyca z wiezą widokowa wdzydze kiszewskie ze skansenem i przystania prowadzona przez cudownych ludzi zapewniaja murowane atrakcje
a miedzy marcem a lipcem tez cos napewno wpadnie w oko.

My
My - 2012-12-13 00:34
uda się !! zawsze się jakoś udaje !!

BPE
BPE - 2012-12-13 09:42
powodzenia....my tez mamy spore plany, ale na razie cicho sza......milcze jak zaklęta - trzymaj i za nas kciuki :-)

BoRa
BoRa - 2012-12-14 22:03
Ładnie poukładały się cyfry, ładnie układają się plany, życzę aby ich realizacja przebiegała bez zakłóceń.

zula - 2012-12-21 22:21
@BLE ...trzymałam kciuki - efekt widoczny na zdjęciach Twojego bloga - udało się bilety lotnicze są !!.
Bardzo się cieszę - pozdrawiam.

Małgorzata Zulczyk