Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Siedem lat Waszych podróży i moich niespodzianek !
2017

Siedem lat Waszych podróży i moich niespodzianek !

Polska, Bydgoszcz

I stało się !
Podróż ,która trwa dzięki Wam została wyróżniona przez naszą społeczność .
Jest od tygodnia w gronie najwyżej ocenianych i to w gronie wyjątkowym.
Miłe !.
Dziękuję za gwiazdki w ocenach i wszelkie komentarze...
Wiadomo,że za moment ktoś inny przejmie „stołek zwycięstwa” i zabawa trwać będzie dalej.

Brawo za Australię i Tajlandię , za Japonię i Irlandię...za Wyspy Zielonego Przylądka...za Maltę i Korsykę ...za wyspy Świata ...za Wilno za...to siedem lat Waszych wyjazdów i moich pamiątek.
Blanka kiedyś napisała ,ze muszę stworzyć coś w stylu turystycznego „muzeum podróży” z Geoblog.pl.
Jestem pewna ,że każdy z turystów coś przywozi z wędrówek.
Ile miejsc tyle pamiątek.
Mam także turystyczną oazę wspomnień.
Dzisiaj przedstawię kilka moich drobiazgów przywiezionych z różnych stron.
Pamar zapytała o monety. No właśnie ...stare kolekcje są uporządkowane a nowe czekają na dogodny moment...może zimowe wieczory?
I jeszcze jedno z moich przemyśleń.
Szkoda ,że „giną” nam podróżnicy ,że brakuje tak wartościowych opisów i przepięknych zdjęć.
Niektórzy założyli swoje prywatne strony myślę tutaj o : BoRa , Pamar,Tealover i Eugene i Sestian.
A może inne obowiązki i problemy spowodowało milczenie na geoblog.pl ?!
Brakuje mi kolejnych opisów jakże wysoko ocenianych .
Mam na myśli : vlak ,coati, rav i onewayticket!
Może pisanie sprawia trudność bo zajmuje wiele czasu.?!

Podziwiam ...bardzo podziwiam : mamaMa i Mariankę , że godzą tak wiele obowiązków i przekazują swoje radości z poznawania Świata.
Dziękuję ,że jesteście ,że widzę jak rosną dzieci:Pola , Adaś i Martyna, Eryk i „dzieci Zielonagora” oraz Kuba i Olaf ...i najmłodsza Róża!

To wielka radość napisać choć pół strony z „podróży” z Bydgoszczy.

Pozdrawiam
Małgorzata- zula

mamaMa
mamaMa - 2017-09-29 16:54
Malgosiu - zlapalas mnie za serce Twoimi slowami, Twoja empatia, a przede wszystkim Twoja obecnoscia!!!
Dziekuje Ci serdecznie za inspiracje i motywacje!
I mnie troche zal tych milczacych, o ktorych wspomnialas, posrod nich wielu w drodze...moze wroca na "nasze" strony?
Pozdrawiam i mam nadzieje - do zobaczenia:-)

genek
genek - 2017-09-29 17:00
Ode mnie nieustające *****

BPE
BPE - 2017-09-29 17:08
ślemy od nas podziękowanie za te ciepłe słowa ....... dobrze , ze z nami jesteś !!!!

Mirka66
Mirka66 - 2017-10-01 10:29
Moje wielkie gratulacje !
Oraz wielkie podziekowania za pamiec i mile slowa.

stock
stock - 2017-10-02 10:00
I ja dziękuję za Twoją obecność i miłe słowa w komentarzach. Obiecuję, że będę tu pisał póki będę miał pomysły na ciekawe podróże. No i czas przestać odwlekać przesyłanie kolejnych monet do kolekcji.

danach
danach - 2017-10-02 16:23
Oj Zula bez Ciebie by nie było Geobloga !!! Dzięki,że jesteś i dzięki za Twoje rzeczowe komentarze :)
Aż się wierzyć nie chce,że to już 7 lat odkąd z Tobą podróżuję
Ucałowania i pozdrowienia dla Mamy i Ciebie

Pamar
Pamar - 2017-10-02 19:59
Bardzo fajny wpis podsumowujący, widać, że świetnie znasz społeczność geoblog. My teraz zamilkliśmy, ale to chwilowe... Przez ostatnie 4 miesiące pracujemy po wiele godzin, całe dnie spędzamy w pracy, a wszystko po co? Na podróże!!!! Już niedługo wrócimy i tutaj i na YT i na FP i na naszego bloga też. Jedyne czego żałuję, to że nie mogę nadażyć za nowymi wpisami innych użytkowników. Bardzo mi tego brakuje, ale jeszcze troszkę musimy popracować :) Pozdrawiamy gorąco

Pamar
Pamar - 2017-10-02 20:00
Zgadzam się z Danach, bez Ciebie Zula, geoblog utraciłby swoje ciepło i serdeczność. Tyle dajesz z siebie innym, tyle motywacji do działania. Dzięki Kochana :*

marianka - 2017-10-02 23:15
Zula, Kochana! Jak dobrze, że jesteś, że zarażasz swoją dobrocią i pogodą i karmisz ciepłymi słowami. Bardzo, bardzo dziękuję!

Małgorzata Zulczyk