Geoblog.pl    zula    Podróże    Bydgoszcz i okolice ...TEST dodawania zdjęć !    Chełmno - walentynkowy dzień i ...pierwszy film! :)))

Chełmno - walentynkowy dzień i ...pierwszy film! :)))

Polska, Chełmno

Jechałam do Chełmna z wielką ciekawością .
Zastanawiałam się jak miasto prezentuje się w Dzień św. Walentego.
Czytałam na stronie internetowej ,że odbywa się konkurs na „Najpiękniejszą Witrynę Walentynkową”.
Wiedziałam ,że na placu przy Ratuszu Miasta odbędzie się próba zgromadzenia największej ilości par,które miały zatańczyć rumbę . Zaplanowano pobicie Rekordu Guinnessa . Należało wcześniej się zarejestrować a znakiem rozpoznawczym było pulsujące czerwone serduszko.
W programie dla zakochanych był wielki tort od firmy LOTTO czyli atrakcji wiele…
Nie spojrzałam na miasto okiem zakochanych lecz okiem turysty .
Myślałam jak miasto wykorzystuje dzień walentynek na promocje.
I co …troszkę rozczarowałam się bo oczekiwałam ,że witryny będą tak piękne jak śliczne są odnowione secesyjne domy.
Niestety dekoracji było niewiele.
Nie zobaczyłam żadnego plakatu , który by informował przybyszów o godzinie rozpoczęcia konkursu tańca.
Bardzo dobrze wykorzystali ten dzień okoliczni producenci wiejskiego chleba, wędlin spod strzech a także sadownicy jabłek z okolicznościowym napisem w cenie 3 zł 50 groszy sztuka! - Biznes !?
Restauracje i kawiarnie były przyozdobione kwiatami oraz różnymi motywami serc i czerwieni.
Niestety nie czekałam na wieczorne układanie lampionów w kształcie wielkiego serca a sądzę ,że to byłby bardzo ciekawy obraz . Były koncerty …głośna muzyka na placu ratuszowym coś co seniorce nie bardzo odpowiada.
Rekord w tańcu „padł” . Wielkie brawa dla zakochanych zawodników!

Wiecej na temat Chełmna poczytasz pod datą 23.08.2013

Utrwaliłam parę fotograficznych chwil .
Dodaję także mój PIERWSZY „film” zamieszczony na YouTube.
Małgorzata Z Chełmno
Zapraszam na krótki spacer .
Zobaczyć możesz tutaj : TUTAJ

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

BoRa - 2014-02-16 17:48
Małgosiu chciałam gratulować filmiku, z tej ciekawości szybciutko przełączyłam się na you tube a tam komunikat...
"Nie masz dostępu do tej usługi. Skontaktuj się z administratorem domeny, aby uzyskać dostęp."

proszę Cię o poprawienie linku
pozdrawiam,
PS jeszcze tu wrócę :-)

zula - 2014-02-16 17:58
a ci dopiero!
... to nie tak prosto - sprawdzam u siebie i działa ale może czegos nie wiem ?
Proszę o cierpliwość "godzinną" :))

zula - 2014-02-16 18:32
godzina 18.31 już jest film choć prosto nie było!

Ewa
Ewa - 2014-02-16 18:40
Małgosiu, wielkie gratulacje, film oddaje w pełni klimat tego miasta.
Czekamy na następne wsponienia za pomocą tej techniki , zgodnie z Twoim zapewnieniem w końcowej fazie filmu.
Jestem pod wielkim wrażeniem...

zula - 2014-02-16 19:05
O...Ewa ...napisałaś - dziękuję bardzo za uznanie!

BoRa - 2014-02-16 22:00
Filmik obejrzałam i
GRATULUJĘ!!!
jestem pod wrażeniem.
Super montaż, dobór oraz przeplot muzyki też bez zarzutu.
Proszę o więcej filmów.
a po obejrzeniu tego
wreszcie się dowiedziałam dlaczego właśnie Chełmo jest miastem zakochanym.
dziękuję

pamar
pamar - 2014-02-17 08:03
Piękne koniki :) Gratuluję prezentacji :)

mirka66 - 2014-02-17 10:12
Fajne zdjecia,a film rewelacyjny.Gratuluje.

Eugene
Eugene - 2014-02-17 14:46
Noooo!!!! Nareszcie doczekałem się twojego filmu na forum. Gratuluję i czekam na następne bo uważam, że warto czekać.

danach
danach - 2014-02-17 15:02
Małgosiu- super wyszło! Polska jest piękna, czekan na więcej :)

BPE
BPE - 2014-02-18 09:07
ale uroczo....słodko i kolorowo :-)))

marianka - 2014-02-19 17:11
Zula, rewelacja! Jako prawdziwy łasuch lubię zwłaszcza tytuł filmiku;) Gratuluję serdecznie i mam nadzieję, że Chełmo niedługo się do Ciebie odezwie z nagrodą za zasługi w promowaniu miasta;)

Hania
Hania - 2014-03-02 19:30
Małgosiu, piękne zdjęcia, które oddają atmosferę tego "święta".Twoja czerwona kurtka dodaje uroku!

Małgorzata Zulczyk