Geoblog.pl    zula    Podróże    Budapeszt- Węgry 2012- opis    Warszawa...za chwilę Budapeszt !

Warszawa...za chwilę Budapeszt !

Polska, Warszawa

Jechałam do Warszawy porannym pociągiem.
Bilet kupiony , lotnicze wydrukowane , dokumenty spakowane . Znalazłam się na dworcu a tam pusto i głucho.
Nie ma żywej duszy …jakoś dziwnie .
Niespodzianki ciąg dalszy . Pomyliłam godziny odjazdu pociągu . Na dworcu znalazłam się o całą godzinę za wcześniej !.
Czyżby wyjazd do Budapesztu wyzwalał tak dziwne stany ? .
Przecież to nie Afryka , nie Hawaje …to nie wyspy gdzieś na Oceanie lecz mój stary , kochany Budapeszt. Tak byłam przejęta ?! .
Potem już było tak zwane prawo serii .
Zepsuła się walizka . Odpadło kółko i coś co niby nic nie ważyło stało się ciężarem .
Dziwny początek podróży …Jeszcze coś było potem . Samolot w Modlinie stał w polu . Wszyscy szli daleko i długo .
Deszcz , śnieg nie padał lecz co będzie za miesiąc ? .
Gdzie autobusy …gdzie pasażer …no tak kupił bilet najtańszy z możliwych to niech idzie pieszo ! .

Jak było dalej opiszę w najbliższym rozdziale , lecz dodam , że Budapeszt jak zawsze pokazał swe cudowne oblicze ! .

ewaowieczka
ewaowieczka - 2012-09-21 12:42
hej Zula czekam na więcej. Powodzenia w dalszej wyprawie

marianka - 2012-09-21 13:00
Za dwa miesiące będę musiała się Pani dokładnie dopytać jak najlepiej dojechać do lotniska w Modlinie;) Nie mogę się doczekać;)

zula - 2012-09-21 16:11
Marianko- gdyby było mało czasu na przejazd to polecam:
sprawdzone! ! - odbiorą i przywiozą w wersji ALL ...

marianka - 2012-09-21 19:55
O, dziękuję serdecznie, przyda się;)

mamaMa
mamaMa - 2012-09-21 22:50
A mnie się podoba, bo właśnie takie chwilowe katastrofy jakoś później najlepiej się wspomina...

genek
genek - 2012-09-24 18:26
jak osob jest 3 - 4 to najkorzystniej wychodzi na modlin chyba taxi - koszt 100 zł z centralnego - tylko trzeba w dobra trafic , maja na szybach napisane ze na modlin jada za 99 zł , bedzie sie jechac max 1h

danach
danach - 2012-09-26 21:19
po trudach będą same radości, powodzenia

Hania
Hania - 2012-09-30 21:44
Najważniejsze,że zajechałaś na lotnisko i byłaś w Budapeszcie. Reszta nie ważna, ale stres był.
Czekam na ciąg dalszy miłej niespodzianki!

BoRa
BoRa - 2012-10-02 22:59
Ja się stresuję od tego czytania. Muszę szybciej przejść do kolejnych wpisów, liczę że tam będzie już kolorowo.

WiolkaandKris
WiolkaandKris - 2012-11-21 17:54
Pierwsze rozczarowania są zapowiedzią wielkiej obietnicy :)

Małgorzata Zulczyk