Geoblog.pl    zula    Podróże    VII Edycja- Konkurs Blog Roku 2011 .    Bydgoszcz - Oczekiwanie na godzinę 12.00 !

Bydgoszcz - Oczekiwanie na godzinę 12.00 !

Polska, Bydgoszcz

Codziennie od 12 stycznia oczekuje na godzinę 12.00 lecz tylko w południe .
Dwa razy na dobę weryfikowane są głosy oddane w SMS . Właśnie o 12 w południe i w nocy .
Dzisiaj rano zobaczyłam na stronie Blog Roku 2012 ,że ZŁOTE KULE są dwie a pozycja o oczko wyżej. Byłam na miejscu 30 .
Jak to cieszy !!!.
To pewno głosy z Rzeszowa i Poznania bo Bora napisała w komentarzach ,że już śle SMS ! .
Dziękuje Wam i dziękuje Geoblog.pl , który także przesłał SMS .
Mam więc symbolicznie „TRZY KULE” bo znaczek geoblog.pl jest dla mnie ważnym głosem poparcia .
Cieszę się jak „dziecko” . Wiem teraz ,że godnie reprezentuje turystów z naszego portalu turystycznego .
No… no ale trzeba pomóc Poli , która marzy o trzeciej ZŁOTEJ KULI .
To wspaniała rodzina , która zwiedziła z pół świata a za moment zaskoczy pewnie nas czymś nowym !
Blog genek.geoblog.pl ma symbol D00096 telefon 7122 . Zanim wyślesz swój głos poparcia poczytaj o ostatniej wędrówce do Bułgarii lub wspaniałej wyprawie do Australii i Nowej Zelandii z Polą w „plecaku” !!!.

Właśnie wybiła godzina 12 . Idę na stronę…Blog Roku 2011 .
Jestem na 28 miejscu czyli DUŻO… lepiej – konkurencja jest z godziny coraz silniejsza .
Zobaczymy …czy WUJ STAŚ ,który obiecał wysłać a nie… czyta, czy kuzynka Fela poświęci 1,23 zł a lubi lody ...
..czy Ciocia KAZIA i JADZIA , które nie mają… komórek , wyślą SMS ??? .
Jutro będzie wiadomo !!. Zabawa trwa do ostatniego taktu orkiestry !! .
Aha …osoby wymienione są moją fantazją !.

Proszę już tak z wielką powagą uczestnictwa w konkursie o :
Głos poparcia lecz tylko gdy przeczytałeś choć jedną podróż w CAŁOŚCI i stwierdzisz ,że warto .
Proszę prześlij SMS na numer 7122 o treści D00099 . Koszt 1,23 zł
Organizatorzy Onet.pl zapewniają ,że cała kwota z SMS przekazana zostanie na turnusy rehabilitacyjne osób niepełnosprawnych.
Głosowanie trwa do 19 stycznia 2012 .
Potem 10 najlepszych blogów przechodzi do dalszego etapu.
Pozdrawiam,

Małgorzata

danach
danach - 2012-01-16 13:37
zdjęcie z Rewala na prawdę super !!!! widać ,że nie trzeba daleko jechać aby zrobić super zdjęcie, trzeba mieć tylko oczy otwarte i aparat pod ręką :) Trzymam kciuki za dobre miejsce !!!

sestian
sestian - 2012-01-16 13:46
No to poszedł i mój !!! Wróciło, że jest OK. Pozdrawiam.

marianka - 2012-01-16 19:03
Z dużą przyjemnością oddałam głos;) Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo cudownych podróży w nowym roku (Pani) i uroczych opisów i zdjęć (nam) ;)

BoRa
BoRa - 2012-01-16 20:24
Mnie urzekło zdjęcie pnia wyrzuconego przez morze z wpisu z 27 maja..."z Rewala o poranku do Trzęsacza".

Małgorzata Zulczyk