Geoblog.pl    zula    Podróże    VII Edycja- Konkurs Blog Roku 2011 .    Bydgoszcz - dziwy głosowania ???...

Bydgoszcz - dziwy głosowania ???...

Polska, Bydgoszcz

Wczoraj zadzwonił do mnie Jurek ,że nie może wysłać SMS na mój blog .
Zapewniał ,że wysłał SMS o treści D00099 i otrzymał informację zwrotna o treści :
„Podany numer bloga nie istnieje. Sprobuj ponownie wysyłając SMS na 7122 i wpisując poprawna tresc. Koszt1/1,23 z VAT”

Pomyślałam ,że spotkała mnie podobna sytuacja co: Jouka.geoblog.pl , której blog został wyeliminowany z konkursu i do dzisiaj nie zostało to wyjaśnione !.
Sprawdziłam lecz moje imię i nazwisko było na ogólnej liście Blog Roku 2011 na stronie Onet.pl .
Biorę więc udział w konkursie .

Jurek należy do osób spokojnych, dokładnych i nie miałam wątpliwości ,że coś wpisał źle.
Zdecydował się ,że ponownie wyśle . Wysłał po godzinie i także dostał taką samą informację.
To już było dla mnie niezrozumiałe .
Przesłał mi wysłaną odpowiedz , którą zachowałam…gdyby coś i gdybym reklamowała ! .
Za dwie godziny ponownie spróbował i otrzymał potwierdzenie : „Onet: Oddałeś głos na blog zula.geoblog.pl w Konkursie…itd.” .
Telefon Jego jest w sieci Orange . Nic nie rozumiem .

Proszę ,gdyby ktoś z Was miał podobną przygodę z wysłaniem poparcia na …obojętnie jaki blog to niech zachowa ten zwrotny SMS i napisze u mnie w komentarzach lub na @ . To trzeba wyjaśnić ! ?.

A co ze ZŁOTYMI KULKAMI …
Jest 188 blogów zgłoszonych w kategorii : Podróże i szeroki świat .
Z grupy z geoblog.pl wszyscy (prawie) mają po dwie kulki – tak było o godz.12 – 15.01.2012
„Uformował się peleton” trzynastu blogów o trzech kulkach ! .
Przypominam Wam ,że tylko dziesięć pierwszych przechodzi do dalszego etapu konkursu.
Rozpocznie się 19 stycznia 2012.

Mój ulubiony blog : http://www.shangri.pl/ jest na 22 pozycji (swoja podróż opisują równocześnie na http://shangrila.geoblog.pl/) . Proszę o SMS na numer 7122 o treści D00009 .
Ola i Łukasz wędrują daleko i bardzo długo , piszą wspaniale a zdjęcia to przepiękne obrazy w wykonaniu Łukasza .

Zapytasz co z blogiem zula ??? …więc …
...pomalutku obejmuję pozycję z... 26 na... 29 a dzisiaj mam …niestety: 31 czyli spadam … .
Konkurs trwa i jeszcze może być inaczej ! Aby już nie gorzej …
Zobaczymy jutro ile będzie KULEK choć zapewne mniej niż dwie już nie będzie !.
Proszę : jeżeli uważasz ,że mój blog wart poparcia to wyślij głos na numer 7122 o treści D00099 .
Koszt 1,23 z VAT .
Cały dochód z konkursu przeznaczony zostanie dla osób niepełnosprawnych.
Głosowanie trwa do 19 stycznia 2012.
Pozdrawiam i zapraszam do galerii zdjęć gdzie są moi Przyjaciele z podróży !!!
Małgorzata

Geoblog
Geoblog - 2012-01-15 20:41
My zagłosowaliśmy :)

zula - 2012-01-15 21:16
Dziękuję w imieniu Oli i Łukasza !!! :)

BoRa
BoRa - 2012-01-15 21:56
Zulo, dziś wysłałam SMS na Twój blog, szybko otrzymałam potwierdzenie, czyli wszystko już działa poprawnie.

Geoblog
Geoblog - 2012-01-16 10:25
Nie w imieniu Oli i Lukasza, a w swoim ;)

bogmar
bogmar - 2012-01-16 11:58
Gosiu wysłaliśmy SMS na Twój blog i dostaliśmy potwierdzenie.Jest OK.

mirka66 - 2012-01-16 17:44
Tez poslalam.:)

zula - 2012-01-17 18:59
Same radości !!!!! , dziękuję :)

Terenia
Terenia - 2012-01-31 15:48
Jak miło widzieć znów wszystkich po latach i to pogodnych, uśmiechniętych, ...szczęśliwych, bo jest co wspominać i miło się spotkać, Pozdrawiam wszystkich wspaniałych miłych memu sercu Bohaterów tych zdjęć .Zyczę jednocześnie by udało się Wam jeszcze w tym wspaniałym gronie gdzieś udać, niekoniecznie daleko, niech to będzie jeszcze jedno wspólne przeżycie, które Was wzbogaci, ...mimo iż już jesteście bogaci bogactwem wspólnie przeżytych chwil, których następstwem są wspaniałe fotografie, wspomnienia i takie właśnie spotkania.

zula - 2012-01-31 16:53
...z całego serca dziękuję !.
Tereniu przeczytałam z łezką w oku ...może i pozostałe osoby ze zdjęć także zobaczą Twój komentarz i życzenia !.
pozdrawiam Ciebie i "bohaterów" wspólnych podróży ! :)

Małgorzata Zulczyk