Geoblog.pl    zula    Podróże    VII Edycja- Konkurs Blog Roku 2011 .    Kolejny dzień konkursu Blog Roku 2011 .

Kolejny dzień konkursu Blog Roku 2011 .

Polska, Bydgoszcz

Bardzo dziękuję Wszystkim , którzy wysłali SMS o treści D00099 na numer 7122 .
Mam dwie ZŁOTE KULE co oznacza ,że jestem w przedziale głosów od 6 do 50 .
To dużo …może jestem na granicy liczby 42-50 i za parę dni będzie kolejna Złota KULA , gdy przekroczę „51” .
Może ? …
Grono moich znajomych nie jest liczne . Starzy przyjaciele wędrówek bardzo mi kibicują.
Nowi , którzy poznali moje pisanie na geoblog.pl bardzo wspierają .
Chwilami aż ogarnia mnie nieśmiałość .
Świadoma jestem ,że jak już przystąpiłam do konkursu to muszę zachęcać CZYTELNIKÓW do wysłania SMS.
Dziękuję za wszystkie przesłane SMS z całej Polski .
Wiem ,że głosy poleciały z Rybnika i Wrocławia , Poznania oraz Krakowa , z Gliwic i Mielca oraz z Warszawy i mojej kochanej Bydgoszczy .
Nie jestem w stanie wymienić miast , miasteczek i wsi z których także wysłano SMS .
Często to dla mnie bezimienni czytelnicy lecz to cieszy ,że powracają na strony opisów moich podróży i podoba mi się to co i jak piszę .
Zapewne podoba się także moja przygoda z aparatem fotograficznym .
Wiem także ,że SMS leciał ze Szwajcarii i Niemiec choć do kosztów niestety należy doliczyć roaming operatorów .

Głosowanie trwa do : 19 stycznia 2012 roku .
W tym dniu zostanie wyłonionych 10 blogów o największej ilości oddanych głosów z kategorii "Podróże i szeroki kraj ".
Aby zobaczyć dzisiaj czołówkę blogów z najwiekszą ilością KULEK zapraszam na stronę:

Dzisiaj zapraszam do galerii moich zdjęć , która w pełnej „krasie” pojawi się niebawem .
Są to zeskanowane przeźrocza z 1984 roku z pieszej wędrówki z Gniezna do Częstochowy .
Myślę ,że także warto opisać ! ? ...
Pozdrawiam,
Małgorzata

danach
danach - 2012-01-14 15:53
w tej drewnianej budce ( podejrzewam,że latrynie ) wyglądasz super ! warto głosować

bydgoszczanka - 2012-01-14 17:41
Szukałam siebie na zdjęciach.Ja również szłam w tej pielgrzymce.To była pierwsza pielgrzymka z Gniezna do Częstochowy.
Bardzo bym chciała poczytać i powspominać ten czas.
Serdecznie pozdrawiam i życzę wygranej.

PS "komórki pracują"

bydgoszczanka - 2012-01-14 17:54
Małe sprostowanie,to była druga pielgrzymka z Gniezna do Częstochowy.Szłam w pierwszej iw drugiej.Pamięć zawodzi.

zula - 2012-01-14 18:11
Bydgoszczanko - co za niespodzianka ! zapytam więc czy w grupie błękitno-żółtej ? , pozdrawiam

bydgoszczanka - 2012-01-15 16:23
W 1984r szłam w grupie biało-żółtej.Piękny był to czas.Pozdrawiam