Geoblog.pl    zula    Podróże    VII Edycja- Konkurs Blog Roku 2011 .    Głosowanie trwa - 13 styczeń - piątek 2012

Głosowanie trwa - 13 styczeń - piątek 2012

Polska, Bydgoszcz

Witam Wszystkich w drugim dniu głosowania .
Bardzo proszę o wysłanie SMS na numer telefonu 7122 o treści D00099 .
Koszt SMS to kwota 1,23 brutto z VAT .
Cały dochód w całości przez organizatorów Konkurs Blog Roku 2011 przekazany zostanie na fundusz osób niepełnosprawnych .
Możliwe jest głosowanie z numerów należących do operatorów telefonicznych działających na terenie Polski :
Era , Plus , Orange i Play .
Z jednego telefonu można wysłać tylko jeden SMS na dany blog . To ważna informacja !! .

Jeżeli znasz mój blog , czytałeś i oglądałeś zdjęcia …
i uważasz ,że warto jest poprzeć moją pracę na geoblog.pl proszę wyślij SMS .
Jeżeli w tym momencie przeczytałeś o moich podróżach i nie znasz opisów to …:
Zapraszam poczytaj i wówczas zdecydujesz .

Zobaczyłam rano ,że mam więcej niż sześć głosów !!!!! .
Bardzo , bardzo dziękuję – to cieszy ! .
Pozdrawiam ,
Małgorzata

BoRa
BoRa - 2012-01-13 17:58
Chciałabym tylko dodać, że jak nie czytałeś, i nie znasz opisów to i tak proszę zagłosuj za blog Zuli. Za całokształt pracy wniesionej na geoblogu, za najstarszego bloga, za kredki wysłane do Kambodży, za wsparcie i zachęcanie do pisania i za tysiąc innych rzeczy, blog Zuli czyli Małgosi MUSI zwyciężyć!!!

zula - 2012-01-13 19:33
BoRa - proszę zachęcaj do czytania !!..,
-mój blog nie jest najstarszy ! ! :(
-kredki do Kambodży - normalna rzecz
i jeszcze jedno ...blog zuli nie walczy o zwycięstwo .
Ja nie "walczę" lecz bawię się konkursem !! ,
choć każdy SMS jest dla mnie radością ,
Zapraszam - poczytaj proszę :
MOJE PODRÓŻE...:)
pozdrawiam

zula - 2012-01-13 20:10
...no tak pomyślałam i dodam ,że prawdę napisała BoRa - blog najstarszy - bo pierwsza opisana podróż jest z 1973 roku .
Aż nie chce mi sie wierzyć ,że to tyle lat !!! .

Ciekawa jestem ile lat ma najstarszy turysta-wędrowiec , który piszę na geoblog.pl ??!!

danach
danach - 2012-01-13 23:02
Małgosiu , a ja mam 3 telefony :) i wszystkie zagłosowały , oczywiście na Ciebie za Twój entuzjazm i piękne opisy !!!
Ja mogłabym napisać o pierwszym wyjeździe w 1968 na Węgry ale nie mam tyle samozaparcia co TY , mój blog się zaczyna w 1974 więc jesteś lepsza i tak trzymaj , buziaki

zula - 2012-01-17 18:53
Danusiu - proszę napisz o Budapeszcie z 1968 roku !!! . Masz zdjęcia ? ... bardzo chętnie bym popatrzyła na stare zdjęcia .
Życzę upartości w działaniu a radosci bedzie cała masa , pozdrawiam

Małgorzata Zulczyk