Geoblog.pl    zula    Podróże    VII Edycja- Konkurs Blog Roku 2011 .    ...przypadkowe głosy !?

...przypadkowe głosy !?

Polska, Bydgoszcz

Wyczytałam w jednym z komentarzy ,że …„Na przypadkowe głosy nie ma specjalnie co liczyć.”
To jest prawda lecz …może ?
Kolejny dzień konkursu . Pozostały już tylko dwa dni „Mojej podróży” po blogach , po różnych opisach , kategoriach , ZŁOTYCH KULKACH , SMS , pozycjach numerów D… czy A…a przede wszystkim jakże cudownych Waszych komentarzach .

To kolejne doświadczenie o ,którym napiszę 19 stycznia gdy zakończy się drugi etap Konkurs Blog Roku 2011 .
Moja walizka – wyjątkowo ciężka tym razem bo zawiera bogactwo podróży . Oczywiście nie wszystkich bo na blogu : zula.geoblog.pl są te najważniejsze i najbliższe sercu ! .
Jak dzisiaj było o 12 w południe …
Moi faworyci www.shangria.pl zajmują 26 miejsce i mają : TRZY KULE !!! .
W pierwszej trzydziestce są dwa blogi z geoblog.pl .
Blog „Na końcu Świata” Magdy i Macieja – deryngs.geoblog.pl to pozycja 27 – mają bardzo ładne zdjęcia i …na moje szczęście ostatnio zmienili styl , lecz należę do starszego pokolenia a może młodość ma swoje językowe prawa ??? .

Mój blog zgłoszony do konkursu pt „Moje podróże” ma 30 pozycję i tak sobie balansuje.
Poproszę dzisiaj aby …PRZYPADKOWY Czytelnik a może , ktoś kto usłyszał o moim blogu w ciągu tych ostatnich paru dni wysłał SMS na NUMER 7122 o treści D00099.
Koszt SMS 1,29 zł - całość na osoby niepełnosprawne – taka decyzja organizatora Onet.pl
Konkurs II Etapu trwa do 19 stycznia .

Może …brakuje mi ten jeden „przypadkowy”głos , aby przekroczyć „50” wówczas zobaczę TRZY KULE .
Może zobaczę ??? .
Dziękuję za wszystkie przesłane głosy od moich „Obserwujących” blog , Przyjaciół i Znajomych .
Dziękuję za komentarze i za to ,że wiem ,że wart pisać .
Zapewniam ,ze powspominam jeszcze podróże a i z wielka przyjemnościa ruszę w ŚWIAT na miarę moich możliwości .
Do jutra…jadę dalej i może ...wyżej w " mojej podróży z kulkami i głosami " ! .
Pozdrawiam i zapraszam do galerii dnia – to zdjęcia z najdalszej podróży ! .
Małgorzata

danach
danach - 2012-01-18 14:36
dzisiaj poszedł przypadkowy głos :)

zula - 2012-01-18 14:45
...dziękuję - MAM TRZY KULE - jesteś głosie wspaniały ,że czytasz:"Moje podróże ",
pozdrawiam

Hania
Hania - 2012-03-07 11:41
To zdjęcie na łóżku z małym plecakiem, jest moje ulubione.
Radość w oczach mówi sama za siebie.
Śliczne zdjęcie!

Małgorzata Zulczyk