Geoblog.pl    zula    Podróże    Pieszo z Gniezna do Częstochowy - sierpień 1984 opis i zdjęcia , 1985 rok - zdjęcia    Biechowo - pierwsze bolące nogi ...
1984

Biechowo - pierwsze bolące nogi ...

Polska, Biechowo

Szybko podjęłam decyzje ,że następnego dnia wyruszam z mniejszym "obciążeniem ".
Wszystko co zbędne zostawiam w dużej torbie .
Z chlebaka wyłożyłam książeczkę do nabożeństwa i śpiewnik ! .
Pozostał różaniec i malutki święty obrazek oraz kawałek suchej wędliny , kostki cukru i niewielki bidon z wodą oraz aparat fotograficzny.
Kolejny dzień był również ciężki lecz gdy widziałam osoby w podeszłym wieku to moje myśli odganiały rezygnacje z dalszej drogi .
Szły całe rodziny .
Pamiętam małżeństwo z wózkiem i dzieckiem może rocznym lub troszkę starszym .
Nie pochwalałam tych decyzji o uczestnictwie . Uważałam ,że kurz i brud przynosi więcej szkody niż cała reszta.
Uważałam ,że rodzice narażają zdrowie dziecka .

danach
danach - 2012-08-20 13:03
ale jakie to budujące jak idą całe rodziny

Terenia
Terenia - 2013-05-03 19:20
Widok pielgrzymującej pełnej rodziny i w dodatku z małym dzieciątkiem wówczas bardzo wzruszał choć dziś przyznają iż patrząc z perspektywy czasu nie wiem czy osobiście miałabym odwagę podjąć taki trud i ryzyko.
Patrzę na zdjęcia i myślę ileż to już minęło lat,nie do wiary.

zula - 2013-05-03 19:30
Tereniu ...to jakby wczoraj ! :)

Terenia
Terenia - 2013-05-04 14:16
Czasem też wydaje mi się , że to niedawno.
Jednak w tych słowach "czasem", "niedawno" wiemy, ile mieści się czasu, ile w tym przedziale czasowym naszego zycia się wydarzyło.

zula - 2014-08-22 07:13
...Oj wiele!