Geoblog.pl    zula    Podróże    VII Edycja- Konkurs Blog Roku 2011 .    Zgłoś swój blog !

Polska, Bydgoszcz

Ostatnie godziny 2011 roku .
Usiadłam na moment do komputera aby zachęcić do podjęcia decyzji .
Zgłoś swój blog -zostało jeszcze kilka dni .

Spojrzałam dzisiaj na ilość użytkowników geoblog.pl . Jest wiele osób zarejestrowanych .
Nie wszyscy podróżują , fotografują a potem piszą .
Są w naszej grupie osoby , które uczestniczą w podróżach czytając relacje .
Wspomniałam w ostatnim zapisie ,że zgłosiło się kilka osób .

Jest : zuzkakom.geoblog.pl , która zachwycona jest Kolumbią . Parę dni temu rozpoczęłam wędrówkę w ten odległy kraj . Bardzo interesujący opis , podoba mi się ! . Czytam dalej…

Blog : genek.geoblog.pl znam …od dawna . Oj jak wspaniale można przejechać „kawał świata” czytając zapis Genka .
Przedstawia jak to Pola – córka wędruje prawie w plecaku ! .

Jest jeszcze jeden blog zgłoszony do konkursu : deryngs.geoblog.pl . To blog Magdy i Maćka , którzy wyruszyli 15 października 2011-jak sami określili - na niewielki wypad do Azji , Australii i Oceanii .
Powrócą 15 kwietnia 2012 a więc pół roku w podróży i moc wrażeń .
Wielkie zainteresowanie czytelników a mnie podobają się umieszczone zdjęcia . Dobra „robota” …ale i tereny przepiękne ! .

Zgłoszony jest blog opisujący kawałek Norwegii w czerwcowe dni 2011 . To bardzo ciekawy zapis …bo godzinowy . Zastanawiałam jaka dokładność , jak można to zrobić gdy trzeba prowadzić samochód , sprawdzać mapy i jeszcze zapisać . Polecam poczytaj silentknight.geoblog.pl .

Jeszcze o jednej podróży napiszę .
To podróż Oli i Łukasza dookoła Azji . Na naszych stronach opisują już od czternastu miesięcy swoją życiową podróż .
Blog : shangrila.geoblog.pl czyta się jak najpiękniejszą z podróżniczych książek .
Zdjęcia są doskonałe ale Łukasz to mistrz aparatu !.
Nie będę ukrywać ,że to moi faworyci i życzę Im z całego serca sukcesu i pierwszego miejsca oraz zwycięstwa w konkursie . Zgłoszenie wysłali ze swojej strony : www.shangri.pl .

I tylko tyle osób ? a tak wspaniałe są zapisy z wyprawy .
Do dzisiaj pamiętam tegoroczną wędrówkę Moniki- przygoda.geoblog.pl . Wyruszyła pod koniec stycznia celem była Azja potem Australia , Nowa Zelandia i jeszcze Samoa . Wiele się działo przez dziewięć miesięcy. Fantastyczna przygoda !!!!! . Polecam poczytaj .

Zapraszam na moją stronę podróży .
Dzisiaj zaproponuję mój pierwszy zagraniczny wyjazd do …Budapesztu w 1973 roku .
Gdyby było mało czytania to może jeszcze : ” Europa za 30 dolarów ?! „ z 1986 .
Popatrz na zeskanowane przeźrocza , które są jak mało doskonałe w dzisiejszych czasach zdjęć z aparatów cyfrowych .
Blog : zula.geoblog.pl – Moje Podróże – Małgorzata Zulczyk bierze udział w konkursie Blog Roku 2011 .
O głosowaniu , nagrodach napiszę w kolejnym rozdziale .

Szczęśliwego Nowego 2012 Roku .
Małgorzata

sestian
sestian - 2011-12-31 20:36
Trzymam kciuki i kibicuje !!!! Wszystkiego Najlepszego!!!!!!!

marianka - 2011-12-31 21:25
Jako fanka - trzymam kciuki!;)

BPE
BPE - 2012-01-02 18:08
pozdrawiam noworocznie i trzymam kciuki....wszystkiego NAJ na ten Nowy Rok !!!

BoRa
BoRa - 2012-01-02 22:24
Moim zdaniem należy Ci się I miejsce za całokształt.

Małgorzata Zulczyk