Geoblog.pl    zula    Podróże    VII Edycja- Konkurs Blog Roku 2011 .    Szansa na...sukces ?!

Szansa na...sukces ?!

Polska, Bydgoszcz

Zachęcam do wysłania zgłoszenia do VII Edycji - Konkurs Blog Roku 2011 .
Zgłoszenia przyjmowane na stronie WWW.onet.pl do 12 stycznia 2012 do godziny 12 ! .
Pozostało jeszcze parę dni …
Do 3 stycznia 2012 roku zostało zgłoszonych we wszystkich kategoriach 2607 blogów - godzina 12 !!!
W kategorii : „Podróże i szeroki świat” jest już 125 zgłoszeń .
I to cieszy , ludzie piszą , fotografują …przedstawiają to wszystko co sprawiło radość .
Aż mnie korci abym napisała , które osoby widzę w konkursie – poczekam jeszcze lecz zachęcam .
Nagrodą główna jest voucher na podróż marzeń , skuter .
Są także wyróżnienia a w kategorii „ Podróże i szeroki świat „ – laptop i biżuteria bardzo dobrej firmy .
Przewodniczącym jest Pan Tomasz Michniewicz – dziennikarz , fotograf .

Głosowanie rozpocznie się 12 stycznia 2012 i wówczas zostaną uruchomione telefony na które będzie można wysłać swój głos. Każda z osób , która zgłosiła się do konkursu otrzymała swój indywidualny numer , który będzie aktywny z chwilą rozpoczęcia głosowania .
Z jednego telefonu można wysłać jeden SMS o wartości około 1,29 zł .
Cała kwota przeznaczona zostanie dla osób niepełnosprawnych.
Osoby , które zgłosiły się do konkursu powinny zachęcić czytelników do zapoznaniem się z blogiem .

To jeden z przywilejów zgłoszenia ,że mogę często pisać !
Zachęcam Was dzisiaj do wejścia na stronę zula.geoblog.pl . W jednej z moich podróży jest umieszczona relacja z VI Edycji Konkursu Blog Roku 2010 roku.
Poczytasz o kolejnych dniach a gdybyś chciał posłuchać o mnie to zapraszam .
Wywiad przeprowadzony został 20 sierpnia 2000 roku przez Pana Krzysztofa Wieczorka dla Radia Plus w Bydgoszczy .
Zapraszam także na wędrówkę po Paryżu z 2009 roku a może do karnawałowej Wenecji ??.
Poczytaj proszę …

Blog – Moje podróże Małgorzata Zulczyk zula.geoblog.pl zgłosiłam 26 grudnia 2011 roku na Konkurs Blog Roku 2011 –
kategoria : Podróże i szeroki świat.

danach
danach - 2012-01-03 12:47
Małgosiu, życzę powodzenia, widzę ,że Ci to sprawia radość, ja nie mam czasu ale będę głosowała oczywiście :)

mirka66 - 2012-01-03 21:53
Ja rowniez zycze powodzenia i oddam glos.Tak trzymac.

BoRa
BoRa - 2012-01-04 22:08
Super pomysł, jestem pewna że wygrasz! Możesz liczyć na mój głos.

Byniek
Byniek - 2012-01-05 16:58
No to jeszcze jeden "bankowy" głos! :) Pozdrowienia wraz z najlepszymi noworocznymi życzeniami spełnienia tego, co miłe, przyjemne i gdzieś tam w myślach chociażby kiełkować zaczęło.

Małgorzata Zulczyk