Geoblog.pl    zula    Podróże    VII Edycja- Konkurs Blog Roku 2011 .    Bydgoszcz - Moje podróże - zgłoszenie do konkursu !

Bydgoszcz - Moje podróże - zgłoszenie do konkursu !

Polska, Bydgoszcz

26 grudnia 2011 dokonałam zgłoszenia udziału w Konkursie Blog Roku 2011 w kategorii :
„ Podróże i szeroki świat „.

Oczywiście decyzja była przemyślana i tym razem poszło łatwiej z tym…jednym kliknięciem .
Stwierdziłam ,że mój blog cały czas funkcjonuje.
Podróżuje , zwiedzam dostępne mi kraje i miejscowości .
Napisane nowe wspomnienia w 2011 roku starałam się przedstawić w najpiękniejszej formie .
Zamieściłam zdjęcia najlepsze , które zrobiłam .
Ilość wejść na daną podróż świadczy o zainteresowaniu czytelników .
Zamieszczone… serdeczne komentarze , są dowodem ,że nie piszę wyłącznie dla siebie .
I to jest wielką moją radością prowadzenia zula.geoblog.pl .
Na stronach portalu : http://www.geoblog.pl/ jestem od 17 maja 2009 .

W konkursie Blog Roku biorę udział po raz drugi .
Ubiegłoroczne doświadczenie było dla mnie wielką nauką a także zabawą . Pomyślisz w tym momencie …zabawą ?! .
Tak – bo przecież świadoma jestem ,że mój blog nie jest doskonały więc biorąc udział nie „walczę” o zwycięstwo .
W ubiegłym roku tak bardzo prosiłam Was o to abym miała choć sześć głosów .
Ta ilość zapewniała otrzymanie jednej kulki ( takie są oznaczenia w zdobywaniu głosów ) . A potem jak bardzo cieszyłam się gdy w następnym etapie przekazaliście swoje poparcie na mój blog i tych kulek było więcej .

O szczegółach głosowania SMS napiszę w kolejnym rozdziale .

Teraz zachęcam abyś otworzył stronę : moje podróże i wybrał np. „Polska – piękny nasz kraj”- i poczytaj o Bydgoszczy .
Jest to rozdział o moim mieście i troszkę o mojej osobie . Może potem zawitasz do Krakowa lub Gdańska ?? .
Serdecznie zapraszam – poczytaj.

I jeszcze jedna uwaga .
Może czytając ten zapis pomyślałeś : może ja mogę także zgłosić swój blog do konkursu ?!
Odpowiem : Warto !!! Decyzja należy tylko do Ciebie …
Zgłoszenia przyjmowane są do 12 stycznia 2012 roku do godziny 12 .
Życzę aby grupa turystów i podróżników skupiona w geolog.pl miała swoich przedstawicieli w konkursie .
Wiem już ,że są już reprezentanci !!! . I to cieszy !!! .

Pozdrawiam , Małgorzata Zulczyk

zula - 2011-12-27 14:52
Uwaga : Zgłoszenie na konkurs :

mamaMa
mamaMa - 2011-12-29 20:09
Kciuki, trzymam kciuki i życzę wiele radości!!!!

mirka66 - 2012-01-01 21:33
Tez bede trzymala kciuki.

Hania
Hania - 2012-01-11 19:27
Ja też, ja też!!!!

Hana
Hana - 2012-01-17 20:32
Przyłączam się do "jestem za"

Małgorzata Zulczyk