Geoblog.pl    zula    Podróże    VI Edycja - Konkurs Blog Roku 2010 .    ...o mnie - posłuchaj ...

...o mnie - posłuchaj ...

Polska, Bydgoszcz

Kolejny dzień głosowania na Blog Roku 2010 .
Oczywiście nie będę ukrywać , że nie myślę o swoim udziale w konkursie .
Przygoda z umieszczaniem wpisów podróży rozpoczęła się w maju 2009 roku .
Spodobało mi się ,że Ktoś powędruje moimi śladami i popatrzy na zdjęcia .
Pomyślałam wówczas ,że może mój blog zainspiruje do wyjazdu ... do opisania swojej przygody turystycznej…
Dzisiaj gdy otwieram komputer zaglądam do poczty a potem na stronę Geobloga .
W ostatnich dniach otwieram także stronę : http://www.blogroku.pl/ gdzie można zobaczyć otrzymane głosy na dany blog .
VI Edycja Konkursu Blog Roku 2010 składa się z dziesięciu kategorii …np. moje życie, polityka, pasje i zainteresowania, podróże i szeroki świat . Ogółem bierze udział 4723 osób .
Pozostało pięć dni na oddanie głosów , które będą dalej decydować o dalszym udziale w konkursie .
Dziękuję Wszystkim za słowa poparcia…z różnych stron Europy a także Stanów Zjednoczonych.
Mieszkają tam geoglobowicze i czytają !
Postanowiłam ,że przedstawię się Wam „ dźwiękowo „.
Przeprowadzono ze mną wywiad radiowy. Było to 20 sierpnia 2000 roku no więc także już bardzo dawno…ale taśma kasetowa się zachowała .
Spróbowałam wgrać do komputera i …pociąć na kawałki . Nie było to dla mnie takie proste aby zmieścić się w limicie 4 MB.
Umieszczę dzisiaj pięć krótkich odcinków .
Zapraszam do posłuchania.
Wywiad przeprowadził dziennikarz Radia Plus Pan Krzysztof Wieczorek .
Dodam jeszcze ,że następne „odcinki” zamieszczę w kolejnych dniach .

Zachęcam także do wysłania SMS na numer 7122 o treści 00201 (zero zero dwa zero jeden -bez spacji) Koszt wysłania 1,23 zł zostanie przez organizatorów w całości przekazany na cele rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

Dziękuję Małgorzata Zulczyk

• rozmiar: 2,80 MB  |  dodano 2 lata temu

• rozmiar: 3,73 MB  |  dodano 2 lata temu

Premyslav
Premyslav - 2011-01-16 15:27
wysluchalem z ciekawoscia : ) sms wyslany, pozdrawiam ze Żnina...

PS> (a ja już pół roku nigdzie nie byłem poza małym wypadem do W-wy
jak tak czytam i słucham to aż mnie nosi, no ale jeszcze trochę muszę wytrzymać...

zula - 2011-01-16 15:36
Premyslav - dziękuję za sms !!!
niech nosi i ruszaj za pół roku !
...a wyjazd do Warszawy do dla mnie "wyprawa" :)

bydgoszczanka
bydgoszczanka - 2011-01-16 16:34
Jak miło usłyszeć Pani głos.Wysłuchałam z ciekawością.Czekam na jeszcze.Przy okazji mojego słuchania zainteresowała sie reszta rodziny.SMS-y wyszły.
Pozdrawiam

zula - 2011-01-16 19:06
...jeszcze będzie Bydgoszczanko !!!
a Rodzinie kłaniam się za SMS :)
pozdrawiam serdecznie

danach
danach - 2011-01-16 20:26
oj super podróżniczko mieć takie nagranie :)

Hania
Hania - 2011-01-16 20:49
Małgosiu, cudowna sprawa! Jesteś wielka!
Słyszałam Twój głos na żywo dwa razy, ale z pewnością wychwyciłabym go w tłumie. Słychać w nim, wielki spokój i zarazem tajemniczość.

mirka66 - 2011-01-17 06:54
Wielkie gratulacje.Pozdrawiam.

alina
alina - 2011-01-17 10:57
wspomnienia,to coś co pozostaje w nas na zawsze.Pani wspomnienia są wspaniałe i potrafią przenosić w odległe kraje.
pozdrawiam

zula - 2011-01-17 17:18
Rzeczywiście nagranie jest dla mnie cenne ! dziękuję i także serdecznie pozdrawiam

mamaMa
mamaMa - 2011-01-18 19:19
Jestem pod wrażeniem...co za głos...co za pasja...
Dziękuję za kocie prezenty, są takie jak lubię - indywidualne. Wzruszona i wyróżniona chylę czoła.

zula - 2011-01-19 18:34
mamaMa - "cieszę się , że się cieszysz "- tak często mówił do mnie Tomek - mój brat !

Terenia
Terenia - 2011-01-22 01:16
Małgpsiu,
jesteś cudowna, cudownie Cię słyszeć, Twój ciepły, niezwykle medialny głos.To niesamowite przeżycie i piękna niespodzianka.
Przykro mi, że głosy mojej rodziny, moich koleżanek z pracy nie pomogły.
Gratuluję Ci jednak, jesteś wygraną z samego faktu zalogowania się na Geoblogu, należy Ci się wielka nagroda za podjęty trud przedstawienia nam swoich wrażeń.......no i tefstarannie dobrane fragmenty pięknego wywiadu, ....mogłabym Cię słuchać godzinami.
Dziękuję za moc wrażeń..nie jestem w stanie opisać co czuję.mam wrażenie, że znów mamy po trzydzieści lat, no może trochę więcej i przed nami cały swiat , Życzę Ci wiele wspaniałych podróży, wiele wspaniałych fotografiii...wiele wspaniałych wywiadów , nie tylko radiowych,
Pozdrawiam Cię serdecznie..

zula - 2011-01-27 18:47
Tereniu, dziękuję za ...pochwały ! ...aż się wzruszyłam , a przeciez właśnie z Tobą szłam pieszo na Jasna Górę , z Tobą zachwycałam sie Budapesztem i byłam w...NRD !
Piękne czasy ...pozdrawiam serdecznie

Eugeniusz
Eugeniusz - 2011-01-31 19:58
Przepraszam, ale dobrze wiesz Małgorzato, że nie lubię pisać a tym bardziej publicznie.
Słuchałem z zapartym tchem i przypominałem sobie jak to było na stacji w Fatimie, czy Santiago De Compostela i w wielu innych miejscach, jak zostałem okradziony w Pryżu i jak popsułem dalszą część wyjazdu do Portugalii.
Pozdrawiam.

zula - 2011-01-31 20:18
...ale zrobiłeś niespodzinkę - dziękuję Eugeniusz ,
Wiem - pisać nie lubisz za to wspaniale ustalasz turystyczne trasy , robisz zdjęcia i dobierasz odpowiednią muzykę - to Twoja pasja !!!
pozdrawiam

Małgorzata Zulczyk