Geoblog.pl    zula    Podróże    VI Edycja - Konkurs Blog Roku 2010 .    ...mam więcej niż 6 głosów ! - Głosowanie do 20 stycznia godz.12

...mam więcej niż 6 głosów ! - Głosowanie do 20 stycznia godz.12

Polska, Bydgoszcz

Bardzo dziękuję moim Przyjaciołom , Znajomym ...Geoglobowiczom za wysłanie SMS z poparciem mojego bloga-zula.
Wiem ,że głosy leciały z Bydgoszczy , Gdańska , Sopotu ,Warszawy ,Rybnika , Szklarskiej Poręby , Poznania ...
czyli jak Polska długa i szeroka !!!
Po trzech dniach od rozpoczecia głosowania nam dwie złote kule , czyli jestem w przedziale oddanych głosów od 6 do 51 .
To mnie cieszy choć, gdyby było głosów o sto wiecej to byłabym szczęśliwa !!!
Byłyby trzy złote kule !!! :)
Zachęcam do poczytania nowych wspomnień z Ameryki z roku 1996 , które zamieściłam wczoraj na swojej stronie .
Oczywiście zapraszam także do czytania innych moich podróży i poogladania zdjęć ...

Proszę także o SMS na numer 7122 o treści D00201 ( po D są zera ...tak dla wyjaśnienia ) - koszt wysłania 1,23 zł
Cała kwota z SMS przeznaczona zostanie na turnusy rehabilitacyne osób niepełnosprawnych.
Głosować można do 20 stycznia 2011 do godziny 12 , następnie będzie kolejny etap konkursu .

Z naszej turystycznej grupy geoglobowiczów wystartowały do VI Edycji Konkursu na Blog Roku 2010 w kategorii :
Podróże i Szeroki Świat jeszcze trzy osoby :
Himalaje - Nepal 2010 - numer D00155
Majtrip - numer D00188
Olbin - numer D00086
Oczywiscie życzę powodzenia w konkursie i ...dużo złota !!!!
Ogółem w tej kategorii zgłoszono 200 blogów do konkursu.

mamaMa
mamaMa - 2011-01-16 11:51
To piękne uczucie taka radość - warto było się zgłosić!
Trzymam kciuki!
I proszę prowadzić bloga dalej, z pasją!

zula - 2011-01-16 15:39
Dziękuję mamaMa ...pasja jest , która czasmi przechodzi w manię podróży !! ,