Geoblog.pl    zula    Podróże    Polska- piÄ™kny nasz Kraj ! ...    KoÅ‚obrzeg...ukochany od ,,100,, lat !
2023

Kołobrzeg...ukochany od ,,100,, lat !

Polska, Kołobrzeg

Jest lato i musi być Kołobrzeg!

Jestem chyba uzależniona podobnie jak osoby ,które muszą być w Zakopanym.
Zdecydowałam o zmianie miejsca noclegu. ,,Wylądowałam,, w Ośrodku wypocznkowym ,,Kielczanka,,.
Blisko do mola...
Pierwsze wrażenie bardzo dobre.
Pokój z balkonem na piątym piętrze i wszystko co było potrzebne- wygodne łóżko, niewielka lodówka i czajnik.
Jadalnia duża a bufet...cóż pisać...to moja zguba! Różnorodne dania i kolorowe półmiski i patery z ...ciastami !.
Spędzałam czas na balkonie a po południu pomału stosownie do możliwości szłam nad morze.
Cieszyłam się , rozmawiałam i obserwowałam ludzi.
Nie było silnych wiatrów, deszczu czyli trafiłam wspaniale.
Zdecydowałam o powrocie. Będę na Turnusie dla Seniora. Jest to forma wypoczynku połączona z rehabilitacją.
I jak tu nie kochać?

Danach
Danach - 2023-10-03 10:34
Super, morze to magiczna siła co przyciąga:)

HANIAH
HANIAH - 2023-10-03 20:14
Zauroczyło mnie pierwsze zdjęcie! To tak jak z tą "miłością od pierwszego wejrzenia". Przecudne!!!!! Trawy wyglądają jakby się poruszały!
Kołobrzeg tez lubię! Najbardziej spacery brzegiem morza!

zula - 2023-10-03 20:42
Haniu- wiesz to zdjęcie wisiało na ścianie w moim pokoju! .Niestety tak pięknych nie robię...już...
Pozdrawiam Ciebie I DanusiÄ™ :)

marianka - 2023-10-04 10:48
Kochać, zdecydowanie kochać! ;)

zula - 2023-10-04 20:41
Marianko dziękuję za słowa...cenne!

jowa31
jowa31 - 2023-10-08 02:58
Oj, Kołobrzeg, dawno już tam nie byłam, ale podobnie jak Ty zawsze wracam tam z przyjemnością!, pozdrawiam

zula - 2023-10-08 08:20
Wracaj!