Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Propozycja - II SPOTKANIE Geoblog.pl
2019

Propozycja - II SPOTKANIE Geoblog.pl

Polska, Bydgoszcz

..." Geoblog łączy ludzi – rewelacja ..."
i jeszcze jeden :
..." Wiwat Geoblog ! ..."

Przeczytałam te oto zdania w komentarzach , które kończą opis podróży do Kazimierza Dolnego .
Poczytaj proszę moją podróż z czerwca 2019 Piękny KAZIMIERZ DOLNY
Pomyślałam...
Czas zastanowić się nad :
II spotkaniem „wielbicieli” Geoblog.pl
Myślę o całej naszej społeczności turystycznej ...o tych wszystkich , którzy mieszkają poza granicami Polski a także nas z Polski z różnych miast i miasteczek !
Myślę i proponuję ...bez powołania komitetu organizacyjnego...bez uzgodnień... tak od siebie.
Wiem ,że zajęci jesteście praca, codziennymi obowiązkami lub po prostu wędrowaniem tu blisko lub gdzieś dalej!
Proponuję dwa terminy : do wyboru :
ZOBACZ
Od Dworca PKP dzieli tylko 400 m,
Opera Nova to odległość 900 metrów,
Bazar na Rynku przy Placu Piastowskim 300 widoczny z okien hotelu,
Odrestaurowana bardzo ciekawa ulica Cieszkowskiego – 600 metrów.
Jesteś więc w sercu miasta ...na Stare Miasto-i Wyspę Młyńską - dojazd tramwajem nr 5
3 przystanki
Noclegi :
Hotel Brda
Poddasze Pokoje i Apartamenty

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie propozycja.
Jeżeli znajdzie się KTOŚ z Poznania, Krakowa ...a tam mamy liczną bardzo grupę czy Wrocławia lub...lub...z wielką chęcią pojadę i spotkam się .
I jeszcze jedno :
Muszę i wiem ,że zrobię coś co bardzo długo czekało na wykonanie zadania.
Jest osoba chętna do pomocy więc i będzie mi prościej rozpakować , pospisywać i skatalogować najdrobniejsze MONETY ze ŚWIATA.
Trzymajcie kciuki aby się udało !.

Nie ukrywam ,ze jestem ciekawa co myślicie o :
II SPOTKANIU GEOBLOG.pl ?

pozdrawiam zula

danach
danach - 2019-07-22 22:47
Tak trzeba wybrać termin i przyjechać.Oba są w okolicach narodzin wnuczki ale może poczeka, ja czekam, na resztę towarzystwa i na szampana z truskawkami z mamaMa :)

zula - 2019-07-22 23:00
Dodam,że mnie bardziej pasuje termin wrześniowy. Gdyby była propozycja inna to oczywiście podporządkuję się pod grupę.

zielonagora
zielonagora - 2019-07-23 05:15
My postaramy się dołączyć, jak tylko będziemy, bez znaczenia na termin. Pozdrawiamy

mamaMa
mamaMa - 2019-07-23 08:48
My bardzo chętnie, jednak z terminem październikowym może to być dla nas problem, gdyż to środek ferii jesiennych i pewnie będziemy w drodze.
Zula, kochana jesteś, że o Geoblogowiczach myślisz:)

mamaMa
mamaMa - 2019-07-23 09:42
danach, i jak nie przyjechac!

tealover
tealover - 2019-07-23 19:59
Mi żaden z tych terminów nie pasuje , natomiast jestem chętna na spotkanie nr 3 ^^

lerka
lerka - 2019-07-23 20:26
Droga Zulo; ale o jakim mieście piszesz? Gdzie jest ten hotel Brda, Opera, Bazar Cieszkowskiego itd? Przecież nie w Kazimierzu.
Chodzi ci o twoją Bydgoszcz? Pytam, bo akurat to ominęłaś.

zula - 2019-07-23 20:38
@ tealover oj jak przykro...
A może nr 3 będzie w Twoim mieście ?
Co myślisz, czy jest szansa aby dopasować terminy?
Pozdrawiam serdecznie

zula - 2019-07-23 20:46
@ lerka
Przepraszam .
Tylko w mojej Bydgoszczy jest Opera Nova i Wyspa Młyńska.
Wpis w tym momencie poprawiam i dodaje miejsce...jasno i wyraźnie!
Pozdrawiam ...będziesz?

lerka
lerka - 2019-07-23 20:55
""Masz rację choć uważałam, że skoro ja proponuję to jest oczywiste ,że spotkanie będzie w Bydgoszczy.
Tylko w mojej Bydgoszczy jest Opera Nova i Wyspa Młyńska.
Wpis w tym momencie poprawiam i dodaje miejsce...jasno i wyraźnie!
Pozdrawiam ...będziesz?""

Mieszkam w sumie niedaleko (Margonin), więc Bydgoszcz pasuje. Tylko że ja na geoblogu nie pisuję, tylko was czytam, więc może nie mam prawa wam wchodzić w szkodę?

HANIAH
HANIAH - 2019-07-23 21:04
Cieszę się z Twoich planów Małgosiu. Wrzesień może być problematyczny, ale nie musi, październik dla mnie super! Postaram się dopasować do większości!

zula - 2019-07-23 22:14
@ haniah ruszasz w świt. ?
Chciałabym abyś poznała w ŕealu te wszystkie osoby których wspomnienia czytasz od lat !
Ano zobaczymy czy się uda...

zula - 2019-07-24 04:09
@ lerka
Poczytalam o Twojej miejscowości- podoba mi się!
Cieszymy się, że czytasz nasze relacje...jest więcej takich osób.
Spotkanie jest dla zarejestrowanych osób i myślę, że to należałoby zrobić .
Decyzja oczywiście należy do Ciebie...

jowa31
jowa31 - 2019-07-24 20:32
13 września to piątek, czy sobota nie byłaby lepsza? , w piątek to nie wiem o której dojadę, pozdrawiam

zula - 2019-07-24 22:13
@ jowa31
13 czy 14 wrzesień to sprawa uzgodnienia.
Cenne jest to ,że nie napiasałas: ..." przykro ale wówczas będę..."
Jest więc szansa ,że się uda !
Pozdrawiam

ciekawy
ciekawy - 2019-08-09 13:13
Zula, jeśli chcesz, żeby się takie spotkanie udało, to musisz co pewien czas podbijać swój post, żeby wciąż był u góry strony. Bo teraz już nikt go nie widzi, a zapewne wielu przegapiło.
Pozdro

zula - 2019-08-09 13:26
@ciekawy masz 100% racji i już za moment działam,
dzięki za czujność... gdybyś dodał,że pomyślisz i może pojawisz się to byłoby świetnie ,
Pozdrawiam

Małgorzata Zulczyk