Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Warszawa - Spotkanie Geoblog.pl - 4 Grudzień 2018
2018

Warszawa - Spotkanie Geoblog.pl - 4 Grudzień 2018

Polska, Bydgoszcz

Świetną relację ze spotkania w Warszawie zamieścił stock .geoblog.pl
Moja będzie troszkę w stylu przemyśleń i chęci zamieszczenia zdjęć.
Do spotkania podchodziłam ze strachem no...bo jak tu się pokazać „na żywo” aby nie było zbyt wiele zaskoczeń całego towarzystwa ! :)
Początkowy plan był taki aby zebrać grupę pojechać na Cypr i tam się spotkać. Myślę ,że wszystko przed nami !
Proponuję - Listopad 2023 czy to dobry termin na spotkanie Geoblog.pl ?
W tym roku tuż przed spotkaniem w Warszawie spędziłam wspaniałe dni w Larnace.
Powitałam kolejny rok życia i pomyślałam, że z chęcią powrócę. To miejsce gdzie emeryt jest w stanie spędzić „urlop” a gdy wyszuka lot w obie strony w cenie dwieście złotych to bajka!
Danach.geoblog.pl oferowała mi nocleg – podziękowałam i to był błąd. Zamówiony hotel Ibis okazał się koszmarem nocnym. Dlaczego ludzie bawią się na korytarzu gdy obowiązuje cisza?
Po jak zawsze przydługim wstępie przejdę do moich wrażeń.
Miejsce spotkania przy ulicy Huculskiej 1 w Restauracji „Galeon” zaproponowane przez Genek.geoblog.pl okazało się strzałem w dziesiątkę. Wystrój podróżniczo-morski zapewne podobał się wszystkim.
Pomyślałam pisząc teraz ,że może gdy będzie „10 Zlot” ponownie powrócimy tutaj ? Oby tylko przyszli turyści i wędrowcy oraz podróżnicy z Warszawy. Są naszym portalu ale jakoś nie zainteresowali się...a szkoda! Nie bardzo chce wymieniać choć bardzo mnie korci :) może inne obowiązki ...może zmiany życiowe...
Największą niespodzianką byli Bora.geoblog.pl i Sestian.geoblog.pl . Przyjechali z daleka i to ,że się udało było niesamowite.
Pola,Martynka i Adam ...”nasze blogowe” dzieci bawiły się wspaniale a ofiarowane przez Pamar.geoblog.pl balonowe niespodzianki były asem spotkania. Jestem oczarowana zdolnościami Martyny . Życzę z całego serca realizacji nowych wyzwań życiowych.
Spotkanie było wspaniałe .Rozmowa toczyła się jak byśmy znali się sto lat!
Mówiliśmy o planach i właścicielach portalu.
zula „wie prawie”... wszystko bo czyta wiele więc podpowiem ,że ważne osoby to :
Kiclaw.geoblog.pl – Piotr Kotkowski
Tomek.geoblog.pl -Tomasz Nowak

Kiedy był jakiś problem i pisałam na skrzynkę geoblog.pl odpowiadał wyłącznie pan Piotr Kotkowski .
Mam nadzieję ,że uda się dotrzeć i porozmawiać o ważnych sprawach NASZEGO Geoblog.pl

Dziękuję organizatorom oraz wszystkim uczestnikom spotkania.
Z przykrością napiszę ,że zdjęcia które zrobiłam są ...fatalne...czy to emocje ? czy bezsenna noc ? przepraszam!

Pozdrawiam
zula – małgorzata

Uwaga ...Wizzair oferuje loty Warszawa Larnaka w terminie od 25 lutego do 4 marca 2019 w cenie 168 zł cena podstawowa i w każdej chwili może ulec zmianie.

stock
stock - 2018-12-09 14:45
Zula, to wszystko przez Ciebie! Twój przyjazd do Warszawy był impulsem do organizacji. Kupuję pomysł Cypru w 2023 i liczę, że będzie nas liczna grupa w jeszcze większym Geoblogu!

zula - 2018-12-09 14:50
a ja wymazałam ten pomysł bo wydawał mi się ...taki sobie.
Nanoszę ponownie i dodam ,że obchodzić tam będę "70" lat !!!!!!!!

mamaMa
mamaMa - 2018-12-09 15:04
Super relacja, od serca i szczera:-)

Tak sobie po cichu myslalam - fajnie by bylo, gdyby kazdy uczestnik spotkania napisal...w swoim stylu, bo to wlasnie w Geoblogu jest najfajniesze:-)

A na spotkanie w 2023 juz sie zapisuje, polecimy z przyjemnoscia i czekamy na Twoj, zula, opis:-)

marianka - 2018-12-09 15:26
Rewelacja - i relacja i pomysł wspólnej wyprawy. To by było coś. Zwłaszcza, że na Cypr z chęcią powrócimy! Oby do zobaczenia!

danach
danach - 2018-12-09 21:30
Bardzo ciekawy pomysł na wspólny wyjazd na Cypr, ja też się zapisuję, Zula kiedy wpadłeś na taki pomysł ? Jest super !!!

zula - 2018-12-09 21:44
@Danach proszę poczytaj : Larnaka z 11.06.2018 i komentarze pod opisem.

danach
danach - 2018-12-10 00:02
No tak plany były snute już po moim komentarzu :) to jest feler geobloga ze nie widac dalszych komentarzy , ale pomysł super dziewczyny, Zula przewodniczką :)

sestian
sestian - 2018-12-10 16:07
Dla takich chwil warto być z Wami! :) Dziękuję za wspólnie spędzony czas z nadzieją na kolejne spotkania. Niesamowicie przekuć wirtualny świat na rzeczywistość........ :)

zielonagora
zielonagora - 2018-12-10 22:26
Wow… super pomysł i udana imprezka. Postaramy się być na kolejnym spotkaniu. Pozdrawiamy

HANIAH
HANIAH - 2018-12-11 20:50
Zula, ja tez chcę obchodzić Twoje okrągłe urodziny na Cyprze!

HANIAH
HANIAH - 2018-12-11 20:59
Jakością zdjęć się nie przejmuj! Najważniejsze, że Twoje zdjęcia oddają radość uczestników ze spotkania!

zula - 2018-12-11 21:03
To się cieszę i na Twoją gotowość...cóż to jest pięć lat ?!
Dziękuję wszystkim za serdeczne komentarze...to miłe i cieszy !
pozdrawiam

louis
louis - 2018-12-12 12:40
Aż Cypr..? A czy nie lepiej jednak... w Bydgoszczy?

zula - 2018-12-12 17:35
@louis
Propozycja spotkania na Cyprze to Listopad 2023...czy będzie możliwa przekonamy się po latach!!....pięć lat to sporo czasu i wiele może się zdarzyć :)
W 2019 roku sądzę ,że uda się w Bydgoszczy choć Poznań także ubiega się mocno !
Ważne chcemy się spotkać w realu...dla mnie wiele osób jest bliskich i rozumiemy się świetnie ...
Pozdrawiam

jowa31
jowa31 - 2019-01-08 15:38
... a balonowe zabawki super!

Małgorzata Zulczyk