Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Nagroda prosto z Australii !
2018

Nagroda prosto z Australii !

Polska, Bydgoszcz

O tym ,że lubię konkursy na Geoblog.pl pewno wszyscy już widzą...o tym ,że lubię wygrywać wiadomo już także!

Autorzy wędrówki 15 grudnia 2017 napisali :
..." UWAGA
ŚWIĄTECZNY KONKURS
W związku z nadchodzącymi świętami, zachęcamy was do naszej zabawy. Prosimy was, każdego kto przeczyta ten wpis, o napisanie w komentarzach, gdzie waszym zdaniem będziemy spędzać święta.
Poprawne odpowiedzi wynagrodzimy wyjątkową nagrodą :)
Z Singapuru pozdrawiają, Sigma i Pi

W pierwszym porywie napisałam,że Borneo .
Genek napisał Bali, Ula - obstawiała -Wyspy Bożego Narodzenia, Ciocia W chciała poczytać o Wyspach Riau,
Asia i Zbyszek napisali Australia,
i ja dodatkowo w kolejnym dniu pomyślałam a może Australia choć wydawało mi się ,że to zbyt duży skok z Singapuru...
Rozwiązanie konkursu nastąpiło 24 Grudnia 2017 roku.
SigmaiPi napisali :"...Tym samym gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursu, Asia, Zbyszek, Zula wyślijcie proszę swoje adresy na adres Weronika@"...
Hura wygrałam COŚ - mam szczęście!
Zanim będzie o wygranej pozwólcie ,że przedstawie Sigma i Pi oraz Rudolfa.
Przedstawie fotograficznie !
Poczytać jak SigmaiPi jadą przez Świat możesz TUTAJ
Dodam ,że aktualnie są w Australii i jakie mają dalsze plany nie zdradzają .
Piszą o wielkiej fascynacji i radości z podróży ale także o różnych przygodach chwilami jak horror ...
Niech im się wiedzie i jadą szczęśliwie.
Szerokiej drogi.
Zapytasz : a wygrana ?
Jest piękna !
... dzisiaj dostałam pozwól ,że nacieszę się sama!
Bardzo,bardzo dziękuję .
... a jutro zapewniam,że podzielę się z Tobą mą radością !

I jeszcze coś.
Czytam podróże : pamar, marianka, mamaMa i BPE oraz danach, która mogła by nam coś opisać .
I widzę ,że oprócz treści,zdjęć będzie okazja na dodanie 1000, 2000, 3000 i 4000 komentarza !
To nie tak często się zdarza aby była wyjątkowa okazja i dobra zabawa!
Obiecuje tym razem nie gram choć LUBIĘ zabawę!
Powodzenia :)

pozdrawiam
Małgorzata-zula

marianka - 2018-02-06 21:32
O, nawet nie wiedziałam o tym 3000-nym komentarzu! Ty to jesteś czujna! :)

danach
danach - 2018-02-07 19:19
Oj jak fajnie,że zostałaś nagrodzona a wyprawa Sigmy i Pi to wielka wyprawa nie tylko po Australii :)

Pamar
Pamar - 2018-02-12 13:09
hehehe,dzięki Zula.
U nas jest teraz równo 999. Także jeszcze krok ;)

zula - 2018-02-12 13:49
@Pamar widzę to od paru dni...czy boją się dodać komentarza - przecież to wielka frajda!
Aż mnie korci i to bardzo!!!

Małgorzata Zulczyk