Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    ...słodki kawałek Belgii od Marianki i Rafała !
2017

...słodki kawałek Belgii od Marianki i Rafała !

Polska, Bydgoszcz

Minęło już parę dni a ja ciągle jestem pod wrażeniem przesyłki od Marianki i jej Męża.
Zaskoczenie olbrzymie gdy z naderwanej dużej koperty wysypały się czekoladki prosto z Belgii!
Oczywiście była także widokówka z życzeniami i dobrymi myślami na 2017 rok.
Pyszna ta "koperta" !
Kochani bardzo serdecznie dziękuję .

Jak spędzają wolny czas młodzi i pełni zapału poznawania Świata poczytasz:
Marianka.Geoblog.pl

Naszło mnie także przemyślenie:
... czy nie za mocno jestem wyróżniana w społeczności Geoblog.pl?
Jak Ktoś wspomniał powstaje muzeum podróżników u zuli !
...może wiek ma swoje prawa ?
Prawda - bo czuję się niestety zmęczona i nie bucham radością i euforią życia...
...ale przecież trudna sytuacja w domu nie może być atutem?!
Nikt z Was nie pisze o codziennych zmaganiach się z życiem ,
...z przeciwnościami losu a zapewne także i Wam wielokrotnie towarzyszą?!

Dziękuję za wszystko...
za serdeczność ...za drobiazgi duże i małe !
Dziękuję za wsparcie płynące z różnych stron !
Jesteście KOCHANI !!!
Serdecznie pozdrawiam
Małgorzata

Pamar
Pamar - 2017-01-27 12:25
hm... jasne, że nam tutaj brakuje Twojej radości, mało Cię na geoblogu, dlatego chcemy Ci sprawić chociaż odrobinę radości. Dlaczego akurat do Ciebie trafia najwięcej upominków z całego świata? Myślę, że składa się na to wiele czynników. Tak jak już wspomniałam, po części zaprzyjaźnione osoby chcą Ci pokazać, że o Tobie pamiętają. Co więcej masz unikalną zdolność cieszenia się z małych rzeczy. Przeważnie w przesyłkach są drobiazgi, a Ty jesteś niezmiennie zachwycona, to sprawia zawsze ogromną przyjemność osobie, która obdarowuje. Ale najważniejsze, jesteś tutaj dla nas niesamowitym wsparciem i motywacją. Nasze pierwsze wpisy na stronie i filmy na YT były przez Ciebie komentowane w przemiły sposób, co nas motywowało do dalszego działania. Zobacz, gdzie Pamar Travel jest w tym momencie. Jak dużo teraz robimy, a w dużej mierze byłaś naszym wsparciem i zachętą. Dziękujemy Ci za to :) a przesyłka cudowna :)

zula - 2017-01-27 14:09
@ dzięki Pamar :)
...jeżeli moje czasem "ostre" słowa dopomogły w Waszym tworzeniu to jestem trochę dumna!
To co tworzycie i gdzie podróżujecie jest wspaniałym dowodem co to jest pasja !
Pamar Travel jeździ,nagrywa i pisze wspaniale ! BRAWO !!!
pozdrawiam

danach
danach - 2017-01-27 22:17
Zula super,że jesteś,że można Ci sprawić radość, super ,że się tą radością dzielisz z nami, to nas dopinguje do działania :) buziaki

marianka - 2017-02-02 22:22
Ale się cieszę, że niespodzianka się udała!
Już nie mówiąc o tym, że nie napiszę nic mądrzejszego niż poprzednicy - Twoje ciepło, dobro i mnóstwo sympatii, które kierujesz w naszą stronę wraca. Zawsze! :)

mamaMa
mamaMa - 2017-02-03 17:59
Belgijskie czekoladki sa przepyszne!!!
marianko-brawo! Cudny prezent na rozpoczecie Nowego Roku:-)

zula - 2017-02-06 07:56
Pozdrawiam i dziękuję!