Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Martyna i Paweł oraz pamiątki z Tajlandii.
2016

Martyna i Paweł oraz pamiątki z Tajlandii.

Polska, Bydgoszcz

List od Martyny i Pawła trochę krążył pomiędzy...Tajlandią – Warszawą a Bydgoszczą.
Nabierał mocy a z mojej strony wielkiej ciekawości jakie zawiera treści.
Dostałam podziękowanie,że kibicowałam podczas wyjazdu do Tajlandii.
Tak to jest prawda!
Obserwowałam podróż a nawet śmiem twierdzić wyprawę,którą zorganizowali w odległy teren.
Sami opracowali trasę,kupili bilety,zamówili noclegi i atrakcje potem każdego dnia zdawali relację...dla najbliższych.
Podpatrywałam w Internecie. PAMAR TRAVEL to kanał na YouTube i tam możesz pooglądać krótkie relacje filmowe z każdego dnia.
Cieszyłam się ,że jadą ,że nic złego się nie dzieje czyli jakbym była w Tajlandii.

Mogę teraz po wstępie napisać ,że list to wspaniała zawartość:
Własnoręcznie napisane podziękowanie...będzie cenne po 5,10...15 latach wędrowania Martyny i Pawła.
Życzę im z całego serca !.
Jest coś jeszcze – kupiona w ośrodku dla słoni TOREBKA na ramię. W takich oto pracownicy noszą wodę aby zagasić swoje pragnienie. Popatrzcie na zdjęcia ! Prawda ...tylko ruszać na spacery po Bydgoszczy!
Jest jeszcze widok plaży PhiPhi Krabi. Zachód słońca,parasole...morze cóż więcej dostać w styczniowe popołudnie?!
Dziękuję Wam bardzo ...no i dodam ,że bardzo...bardzo czekam na kolejny rozdział Waszej opowieści ,wspomnień :„Historia o tym, jak przemierzaliśmy Tajlandię „

Jak Martyna i Paweł jechali poczytasz TUTAJ

mamaMa
mamaMa - 2016-01-26 19:42
Kolejny powiew egzotyki i dobrej ludzkiej energii - z wzajemnoscia. Piekny gest i wspaniale prezenty. A wyprawa Martyny i Pawla - super:-)
Zula - z wyjatkowa torebka wyruszaj w droge, chocby za zakret:-)

pamar
pamar - 2016-01-26 20:41
Robić Zuli niespodzianki to sama przyjemność :)
Reagujesz tak radośnie :)
Cudnych spacerów :)

BPE
BPE - 2016-01-27 08:20
Zula....tak sobie pomyślałam, ze niedługo będziesz mogła otworzyć muzeum/izbę pamięci, czy jak to inaczej nazwać z wypraw z całego świata :-) ..........

BoRa
BoRa - 2016-01-27 13:32
świetny pomysł!
:-)

Eugene
Eugene - 2016-01-28 13:55
Kolejna wspaniała pamiątka z odległego kraju.
Piękna Pamiątka i docenienie Twoich ciekawych wpisów i komentarzy a zwłaszcza żywej reakcji.
Pozdrawiam.

danach
danach - 2016-01-28 19:55
Świetny pomysł na Izbę Pamiatek Geoblog- Zula Bydgoszcz :)

Chętnie odwiedzę :) Widzisz Zula jak cudnie podróżujesz

zula - 2016-01-28 21:30
za wszystkie pamiątki bardzo dziękuję!
Widzę także ,że są osoby chętne aby zobaczyć Bydgoszcz...to mnie bardzo cieszy.
Muszę się śpieszyć z pomysłem bo reszta jest do opanowania :)
Kto pierwszy?

Pamar
Pamar - 2016-02-03 09:27
Bardzo podoba mi się pomysł Danach o wystawie prezentów. Myślę, że połowa użytkowników Geobloga by się na nią wybrała ;)

Małgorzata Zulczyk