Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Relacja z Bydgoszczy...prawie na żywo- Pola z rodzicami w moim mieście!
2016

Relacja z Bydgoszczy...prawie na żywo- Pola z rodzicami w moim mieście!

Polska, Bydgoszcz

Pola z rodzicami była w Irlandii o tym już wiadomo choć na opisy musimy troszkę poczekać.
O tym ,że będzie lądować w Bydgoszczy wiedziało pewno niewiele osób.
Samolot przyleciał planowo lecz autobus do centrum miasta niestety uciekł.
Wiedziałam ,że będą nocowali blisko dworca PKP w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym.
Bydgoszcz to nie Paryż czy Barcelona i aby coś zjeść po 23 godzinie to już problem.
Przekazałam drobiazg w schronisku.
Dzisiaj o poranku zaskoczyli mnie .
Spotkaliśmy się na moment .
Zobaczyłam Polę i dostałam koniczynkę z Irlandii oraz własnoręcznie napisaną widokówkę!
Brawo Pola ...choć trochę martwię się czy to nie była Twoja pamiątka z tego kraju?
Napisz proszę oddam -abyś zachowała coś dla siebie na szczęście.

Jest godzina 9.06 a Pola z rodzicami w pociągu do Warszawy.
Pozdrawiam was i dziękuję za spotkanie.

Relację na żywo napisałam na blogu...pierwszy raz!

pamar
pamar - 2016-05-10 09:21
Super spotkanie!

mamaMa
mamaMa - 2016-05-10 09:23
Polska goscinnosc i jakie mile spotkanie geoblogowskie:-)

BPE
BPE - 2016-05-10 09:28
Super - my tez kiedyś koniecznie musimy się spotkać.......pamiętam jak się kiedyś okazało, że Mirka była w Krakowie w tym samy dniu co ja.......ale dowiedziałyśmy się o tym po czasie z wpisów.....
Teraz z kolei Stock miał lecieć tym samym samolotem co my - tylko mu się dziecię rozchorowało ........

genek
genek - 2016-05-10 11:44
dojechaliśmy szczęśliwie. Pola już w szkole , Ania szykuje się do pracy , a ja biorę się za nadrabianie zaległości. Dzięki wielkie za gościnę. Koniczynek mamy jeszcze sporo, bo kupiliśmy je specjalnie z myślą o prezentach :)

tealover
tealover - 2016-05-10 11:48
:))))))))))

tealover
tealover - 2016-05-10 11:48
To tak jak zuzkakom i ja - znałyśmy się dobrze z geobloga, a spotkałyśmy się w Bangkoku! :D

danach
danach - 2016-05-10 18:13
Super spotkanie a że Zula jest gościnna to się sama o tym przekonałam :) Koniczynki na szczęście się nie oddaje Zula :)

marianka - 2016-05-11 23:06
Ale rewelacja! Geoblog łączy ludzi :)

Eugene
Eugene - 2016-05-13 13:36