Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Było to dawno temu...

Było to dawno temu...

Polska, Bydgoszcz

...a dzisiaj po wielu latach zaskakiwana jestem przez Polskie Linie Lotnicze LOT.
Życzą mi abym przy lampce francuskiego szampana ...usiadła na promenadzie nadmorskiej w Nicei,
a może we Wiedniu zjadła pyszny kawałek tortu ?
proponują także wypad do Rosji i wspaniałą kolację z przysmakiem świata- kawiorem...
LOT śle życzenia z różnych stron świata od A do ZULU !
Miłe to bardzo,

Oczywiście zdaję sobie sprawę ,że jestem w systemie komputera lecz POMYSŁ życzeń urodzinowych cieszy!

Nie mogę pominąć życzeń co przyleciały od Basi z Chicago- koleżanki z ławy szkolnej,
od Ewy ze Szwecji i Ewy co wyjechała prawie dwa lata temu do Anglii i ma się tam bardzo dobrze.
Życzenia od Brygidy i Staszka z Rybnika i jeszcze od kolegi co nabiera sił w Kołobrzegu!
Od Grażyny i Waldka ...a podróżowałam z nimi po świecie.
Najpiękniejsze życzenia usłyszałam od Mamy : zdrowia oraz siły.
Dziękuję za radości ...

Na pamiątkę zamieszczam kilka zdjęć

Multimedia (1)
BPE
BPE - 2015-11-24 17:43
to ja się tez dołożę do życzeń - aby spełniły się Twoje marzenia !!!

genek
genek - 2015-11-24 17:51
Kotahi rau nga tau i roto i te hauora me te haere!!

zula - 2015-11-24 18:14
@ BPE - :) niech się spełnią! dziękuję
@ Genek i Pola z mamą :
Mauruuru koutou me i pā pai !

Eugene
Eugene - 2015-11-24 21:48
To dorzucam też moje trzy grosze a właściwie trzy życzenia: Zdrowia, Siły i Spokoju
Eugene.

zula - 2015-11-24 22:25
Dzięki Eugeniusz za trzy życzenia -bardzo ważne dorzucę czwarte jeszcze: RADOŚCI!
:))

mamaMa
mamaMa - 2015-11-24 23:16
Wazny dzien dobiega konca, ale ... jeszcze zdazylam: do zdrowia, sily, spokoju i radosci dorzucam - pomyslnosci, zyczliwosci i wielu jeszcze podrozniczych drog:-)
Silczna ta mala dziewczynka:-)

danach
danach - 2015-11-25 00:09
Zulu i ja dołączam do życzeń naj,naj,naj ... co sobie zapragniesz !!!!

zula - 2015-11-25 08:43
... z całego serca bardzo dziękuję !

marianka - 2015-12-06 09:27
Jeszcze ja, jeszcze ja!

Wszystkiego najpiękniejszego - cudownych odkryć, przygód i dużo, dużo radości i energii!
Ode mnie i pana CoKotZjadł!

zula - 2015-12-06 11:46
Kochani - bardzo,bardzo dziękuję :)

Małgorzata Zulczyk