Geoblog.pl    zula    Podróże    Wiedeń - Austria 2015    Lot : Wiedeń - Warszawa

Lot : Wiedeń - Warszawa

Polska, ✈ Warszawa

Port Lotniczy jest czytelny w swoim układzie .
Trudność jednak polega na tym ,że gdy lecisz przewoźnikiem Polskich Linii LOT to bilet można wydrukować nie prędzej niż 24 godziny przed odlotem. Próbowałam w hotelu o poranku i również nie było możliwości. Nie rozumiem bo nisko-kosztowe linie umożliwiają pobranie biletu z Internetu 30 dni wcześniej. Można?! …można lecz nie w LOT-cie. Trzeba wówczas robić odprawę na lotnisku z kraju z którego się wraca.
Strata czasu , kolejki do stanowiska… a to tutaj a jednak tam mam przejść czyli wielkie zamieszanie .
Panie Prezesie PL LOT proszę rozwiązać problem pasażerów !!!
Nie chcę zabierać miejsca przy stanowisku nadawaniu bagażu .
Latam z torbą na ramię…nic więcej!

Lot z lekkimi turbulencjami .
Samolot wypełniony po brzegi . Podano wodę i wafelek „Prince Polo- pyszny zresztą jak zawsze choć taki mały! .
Przeglądam magazyn pokładowy , oglądam zdjęcia piosenkarki Moniki Kuszyńskiej ,która reprezentować będzie nasz kraj w Wiedniu. Widzę za oknem piękny zachód słońca i Warszawę .

danach
danach - 2015-06-18 15:59
A na lotnisku nie ma budek/automatów do odprawy ? Leciałam też Lotem ale udało mi sie w recepcji wydrukować bilet :)

zula - 2015-06-18 20:10
Myślę ,że są . Lubię jednak mieć wszystko przygotowane wcześniej bo teren lotniska przed przejściem do stanowiska odlotów to emocje do których powinnam przywyknąć a jednak...
Pozdrawiam :)

pamar
pamar - 2015-06-21 21:40
Gratuluję kolejnego pięknego spaceru, dzielna Podróżniczko :)
Życzę następnych, lubię Twoje ciepłe opisy :)

coati
coati - 2015-06-22 08:40
zachód słońca z okienka samolotu - pyszne przeżycie !!!
zresztą wschody też cudowne....

mamaMa
mamaMa - 2015-06-22 18:31
I koniec, szkoda...

Czekam na kolejna, chocby krotka, wyprawe:-)

BoRa
BoRa - 2015-06-23 20:27
Super wyprawa! Ja tez jestem nerwowa przed lotem i wolałabym wszystko mieć przygotowane, zamiast latać po wielkim lotnisku i szukać budki.

Małgorzata Zulczyk