Geoblog.pl    zula    Podróże    III i IV Konkurs : " zula jedzie ...do...? " Zakończony - gratuluję !    Bydgoszcz...- konkurs rozwiazany - Gratulacje!

Bydgoszcz...- konkurs rozwiazany - Gratulacje!

Polska, Bydgoszcz

Dziękuję za pomysły aby mnie wysłać …w stronę słońca do Grecji i Maroka!
Oczywiście chętnie wyskoczyłabym na dłużej do ukochanej Italii i cudownej Hiszpanii.
Austria ze „złotą wodą” i złota Praga muszą poczekać …ale miejsca ciut bliżej więc szanse rosną!
Już wyjaśniam wszystko.

Herb Państwa gdzie wyruszam ma : Słońce …Trzy Złote Gwiazdy oraz jest także LEW .
Są zwierzęta .
Kraj położony jest na Bursztynowym Szlaku …więc złota moc.
Mamy już prawie rozwiązanie choć celem mym jest stolica.
Jadę do Rygi szukać …kotów na dachu, które są z symbolem miasta .
Zapewniam jednak ,że złota jest tam wiele co utrwalę, opiszę i przedstawię po podróży.

Powie ktoś z Was … „no zula z temperaturą o której pisałaś to chyba przesadziłaś”
Odpowiem : wczoraj tak było w prognozach , dzisiaj - leje deszcz lecz ma być inaczej.
Proszę o słońce i siły…w nogach!
Pierwszą prawidłową odpowiedź udzieliła : Danach.geoblog.pl – GRATULUJĘ
mamaMa i Marianka także w swych kierunkach lokowały mnie prawidłowo .

Ktoś w którymś konkursie na blogu zapytał …a nagroda jaka będzie?
Nie wiem lecz może coś wymyślę „godnego” zwycięscy!

marianka - 2014-03-23 17:31
Oo, ale fajnie;)
A swoją drogą, to na tyle kocham takie konkursy, że wezmę udział z radością i bez nagrody;)!!
Chociaż... Ryga mojego serca nie skradła, więc jeśli zmienisz moje zdanie o tym mieście, to to będzie najlepszą nagrodą!

danach
danach - 2014-03-23 21:06
Hurraaa! Zula odgadła mój wyjazd do Wilna , nagroda wysłana a ja odgadłam miejsce wyjazdu Zuli ale się porobiło :)
Ryga w tym roku jest Europejską Stolicą Europy !!

mitrofan
mitrofan - 2014-03-23 22:03
Byłam w Rydze kilka godzin i nie zauważyłam żadnego kota, dlatego czekam z niecierpliwością na Twoje zdjęcia. serdecznie pozdrawiam.

pamar
pamar - 2014-03-24 08:58
Dom z kotami!!!!
To już wiem czemu, Zula jedzie do Rygi ;)

Mirka66
Mirka66 - 2014-03-26 07:18
Super kierunek.Nigdy tam nie bylam i z niecierpliwoscia bede czekac na opisy i zdjecia.Udanej podrozy zycze.

zuzkakom
zuzkakom - 2014-03-28 14:17
Szerokiej drogi, pięknej wycieczki i wielu kotów!

Małgorzata Zulczyk