Geoblog.pl    zula    Podróże    Pieszo z Gniezna do Częstochowy - sierpień 1984 opis i zdjęcia , 1985 rok - zdjęcia    Klonowa...pamiętamy !
1984

Klonowa...pamiętamy !

Polska, Klonowa

Mieszkańcy wsi i miasteczek witali bardzo serdecznie w miejscach naszego noclegu.
Okazywali nam wiele zrozumienia , udostępniali łazienki abyśmy po trudach drogi mogli wykąpać się .
Jak bardzo było to wspaniałe niech światczy fakt ,że do dzisiaj pamiętamy !
Dziękujemy bardzo !!!.

danach
danach - 2012-08-20 13:16
ostatnie zdjęcie- cudo !

Hania
Hania - 2012-08-20 23:45
Ksiądz na pierwszym zdjęciu z fioletową stułą był kiedyś wikarym w mojej parafii. Miło spotkać w tym pielgrzymowaniu znajome twarze.
Wspaniale się ogląda te super zdjęcia i czyta Twoje wrażenia, przemyślenia.

zula - 2012-08-21 07:54
...a potem proboszcz z Kościoła Matki Boskiej Zwycięskiej - kierownik grupy błękitno-żółtej .

Tterenia
Tterenia - 2012-08-22 22:51
zdj 1 - nasza grupa "błękitno - żółta" pod przewodnictwem przewodnika ks. Jerzego Tworowskiego witana jest chlebem przez.ks. proboszcza miejscowości Smolarze
zdj2 kierownik organizacyjny Gnieżnieńskiej Pielgrzymki z ks. będącym bodajże przewodnikiem grupy "fioletowej" z Wągrowca
zdj 4 -moja pani profesor z LE
zdj 5 - moje ulubione ,dziękuję, że je wystawiłaś, ono też oddaje to co tworzyło pewien klimat tego co spotykało nas na trasie, , to też cząstka naszych wspomnień

Terenia
Terenia - 2012-08-22 22:54
Przepraszam, mała pomyłka opis do zdj 4 dot. zdj 5 i odpowiednio opis do zdj 5 dot zdj 6

zula - 2012-08-23 21:56
Moje ulubione to nr 5 - wieczorna kąpiel , obiad ,odpoczynek i pies gospodarza - wszystko zatrzymane w kadrze !
zdjęcie nr 6 - pamiętam jak powiedziałam :"Tereniu - proszę zrób mi zdjęcie " czyli "poza" pielgrzyma Małgorzaty !!! ;)

Małgorzata Zulczyk