Geoblog.pl    zula    Podróże    Pieszo z Gniezna do Częstochowy - sierpień 1984 opis i zdjęcia , 1985 rok - zdjęcia    Brzeziny... słoneczne i deszczowe dni !
1984

Brzeziny... słoneczne i deszczowe dni !

Polska, Brzeziny

Wszystkie pielgrzymkowe dni były słoneczne chwilami wręcz upalne i zastanawialiśmy się jak lepiej się wędruje .
Czy gdy jest bardzo upalnie czy gdy pada deszcz ??.
W następnych latach przeżyłam burze i ulewne deszcze .
Pielgrzymowałam gdy deszcz budził wszystkich o poranku i towarzyszył przez cały dzień .
Wyobraź sobie ,że rano zakładasz mokre spodnie , kurtkę i …pelerynę , która i tak przecieka .
Buty przez noc nie miały możliwości wyschnięcia bo dookoła wilgoć i chłód .
Wstajesz , uśmiechasz się i idziesz !.

Multimedia (1)
  • rozmiar: 3,73 MB  |  dodano 1 rok temu

danach
danach - 2012-08-20 13:14
czy to nie późniejszy Prymas Glemp udziela komunii ?

zula - 2012-08-21 07:52
Na zdjęciu jest - Józef Glemp (ur. 18 grudnia 1929 w Inowrocławiu) – polski biskup rzymskokatolicki,
Prymas Polski w latach 1981–2009 - gościł na Gnieźnieńskiej Pielgrzymce .
Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski w latach 1981–2004,

Terenia - 2012-08-22 22:24
Ci najmłodsi pielgrzymi, dziś dorośli ... jacy są ??? ..... Nasi klerycy.....kapelan wojskowy, kolejny z tego co wiem zajmował si budową Archidiecezjalnego Domu Księży Seniorów w Gnieżnie.......nazwiska pamiętam lecz nie będę tu wspominać........wspominamy tu ten wspaniały czas duchowego spokoju,,

Terenia - 2013-05-03 20:28
Kościelna Wieś, Brzeziny, ....przez wiele lat doznawałyśmy tu niezwykłej gościnności i serdeczności, mam do dziś adresy , ...przez wiele lat pisałam do tych ludzi, ....może byśmy tak po latach odwiedziły tych wspaniałych , bezinteresownych ludzi.

zula - 2013-05-03 21:41
Tereniu - napisz proszę ,że pamiętamy , że wspominamy ...że piszemy w Internecie !.
Może poczytają zula.geoblog.pl ??
Odziedzić ludzi z Kościelnej Wsi i Brzezin - wspaniały pomysł !

Terenia - 2013-05-04 14:25
Dobry pomysł.