Geoblog.pl    zula    Podróże    Pisa,Siena,Lucca- 2011...włoski trójkąt piękna ! - opis    Bydgoszcz-Warszawa-Kraków - samolotem !!! :)

Bydgoszcz-Warszawa-Kraków - samolotem !!! :)

Polska, Bydgoszcz

Zaplanowałam ,że w 2011 roku pojadę do Poznania , Wrocławia… i Krakowa . Często tak bywa ,że plany realizuje się połowicznie .
Bezpośredni pociąg z Bydgoszczy do Krakowa jedzie ponad dziewięć godzin . Jedyną atrakcja jest wówczas przejazd przez Toruń , Kutno , Łódź oraz Częstochowę i obserwacja polskiego krajobrazu .
Niestety polskie koleje nie zapewniają wagonu restauracyjnego .
Można wyruszyć inna trasą- przez Warszawę i dalej dojechać expresem lecz koszty są nieludzkie.
Szukałam , myślałam i tym razem również dzięki podpowiedzi Loter.pl zarezerwowałam przelot LOT-em na trasie Bydgoszcz- Warszawa- Kraków -Bydgoszcz w cenie dwieście trzydzieści złotych .
Wszystko mi odpowiadało a najbardziej cieszyłam się ,że w Krakowie będę o dziewiątej z minutami .

BPE
BPE - 2011-11-01 19:01
widzę, że kochasz latanie......ja tez, ale fajną "ciufą" tez nie pogardzę:-))

BoRa
BoRa - 2011-11-01 19:01
Loter.pl jest genialny! chyba zostanę ich fanką. Dziękuję za podanie namiarów!

mirka66 - 2011-11-01 20:38
Widze kolejna wspaniala podroz.Powodzenia.

bogmar
bogmar - 2011-11-03 11:43
My jesteśmy bardziej "ciepłolubni" i podziwiamy Cię za takie wyprawy w takich miesiącach.Pozdro.......

Ola i Janusz
Ola i Janusz - 2012-01-17 14:41
Widzę, że pielęgnujesz swoją pasję. Tak trzymaj.

Małgorzata Zulczyk