Geoblog.pl    zula    Podróże    Bergen- Norwegia 2011 - opis    lotnisko, taksówka ,pociąg ...

lotnisko, taksówka ,pociąg ...

Polska, Gdańsk

Lotnisko zapełnione , po odbiór bagaże czeka wiele osób ...przechodzimy do hali przylotów i szybko do samochodu.
Koszt przejazdu z lotniska coraz droższy - ponad sześćdziesiąt złotych .
Oczywiście można jechać autobusem lecz należy poczekać na odpowiednia godzinę odjazdu.
Mam pociąg do Bydgoszczy ...za godzinę !
Wszystko udaje się , kupuję kanapkę ...śniadania w Bergen nie jadłam !.
Za dwie godziny będę już w domu. Bardzo się cieszę ...lubię wyjeżdżać lecz z wielką radoscią powracam !

Dziękuję Ewo za wspólne wędrowanie , za radość i spędzone godziny, gdy śmiałyśmy się !...czasami nie wiadomo nawet z czego...Lubię to, odpoczywam wówczas !
Jesteś idealna w podrózy ...a gdybym ja wstawała trochę ...później ...,- byłby z nas STU procentowy DUET TURystyczny !!! .
I Wam drodzy Turyści , Wędrowcy Świata dziękuje ,że byliście ze mną w Bergen .
Wiem ,że warto zwiedzać , fotografować i opisywać na geoblogu !!!

Pozdrawiam
Małgorzata -
Wpisu dokonałam 13 Lipca 2011

danach
danach - 2011-07-14 01:27
Małgosiu, widzę po ilości wykrzykników że wyjazd zaliczasz do udanych, radość tryska z każdej opowieści nawet jak pada deszcz, tak trzymaj , pozdrawiam Danka

zula - 2011-07-15 12:06
! ! To prawda - fantastyczny wyjazd i gdy widzę ,że nie śpisz a czytasz to cieszy !
Wiem także ,że swoją wielką podróż opisujesz poświęcając... kolejną noc - to mniej cieszy - pamiętaj o zdrowiu !!! .
Pozdrawiam Danusiu

Hania
Hania - 2011-07-23 01:25
Jako, że czytam i oglądam przepiękne zdjęcia pomimo późnej pory, wyszło na to, że oglądam je już drugi dzień.
To nic, że zarwałam noc, warto było!
Teraz z wrażenia z pewnością szybko nie zasnę, a jest już godz.1.22. Pomarzę sobie o Norwegii. Przecież marzenia się spełniają!

zula - 2011-07-23 17:16
Haniu - oczywiście ,że marzenia się spełniają choć powinnaś dokonać wyboru : Norwegia?...Paryż... a może Pisa i Porto ???
więc...
pozdrawiam