Geoblog.pl    zula    Podróże    Paryż...najpiękniejsza podróż ?! - Francja 2009 - opis    pełnia radości !!!

pełnia radości !!!

Polska, Bydgoszcz

Myślę ,że interesuje Ciebie ...co z balem w Nowym Jorku .
Niestety ...a może na szczęście zostałam w Polsce !!! Gratuluje sukcesu autorom prac i z przyjemnoscią przeczytałabym ...choć nie wiem czy będąc w Polsce będzie to możliwe ? . Zobaczymy .
I nagrodę - otrzymała praca Edwarda Bochenka z Nowego Jorku pt."Zakazane Królestwo" - wyprawa w Himalaje .
II nagrodę otrzymał tekst Kamili Wardy z Nowego Jorku pt "Afrykańska przygoda " opisuje autorka swoje badania o antylopie-hirola.
III nagroda otrzymał Piotr Kulczakowicz z Maryland pt "Ciemność widzę , czyli w czeluściach Jukatanu " - podwodny świat Meksyku
Oceniono ,że wszystkie prace w konkursie były dobre lub bardzo dobre i zostaną wydrukowane na łamach "Nowego Dziennika ".
Pod koniec roku 2011 ponownie zostanie ogłoszony konkurs na najpiekniejszą podróż życia .
Zachęcam więc do pisania i przesłania , może się uda wygrać ! ! ??
Powodzenia i wspaniałej zabawy !!!

Dziękuję za wspólny spacer po Paryżu .
Wiem ,że Hania z radością i sentymentem powędrowała ulicami Paryża ....
Danka zapewne pomyśli ...:" już tęsknię za miastem" ...dopowiem : ja także i to bardzo !!!.
Pozdrawiam Małgorzata

8 luty 2011

mirka66 - 2011-02-09 11:13
Pani Malgosiu-szkoda,ze nie zdobyla pani nagrody bo pisze pani pieknie ( lubie czytac pani wspomnienia ).Ale mysle,ze kiedys sie uda.Trzymam kciuki.
Ja nie lubie pisac,wiec ominie mnie to szczescie.Pozdrawiam serdecznie.

Hania
Hania - 2011-02-12 21:43
Jesteś wspaniała!
Małgosiu, ja nie tylko powędrowałam z Tobą ulicami Paryża, ale wzruszyłam się do łez.
Dziękuję i marzę o spędzeniu chociaż kilku dni ponownie w Paryżu.
Marzenia się spełniają!

zula - 2011-02-13 17:02
Marzenia się spełniają !!! - zapewniam Haniu !
Dziękuję Mirko za miłe słowa - piszesz ,że nie lubisz pisać - zaprzeczę w tym momencie - wspaniale dokumentujesz wyjazdy zdjęciami i to jest takie "fotograficzne" Twoje pisanie !
pozdrawiam.

Hania
Hania - 2011-04-02 22:19
Małgosiu, powędrowałam po Paryżu kolejny raz z Twoimi opisami i zdjęciami. Kolejny raz było cudownie. Zapewniam Cię,że jeszcze nie raz powrócę na Twoje strony!

zula - 2011-04-19 21:46
Haniu... żeby co dwa miesiące jechać do Paryża ???
Luty i kwiecień to dosyć trudne zwiedzanie - jest chłodno więc może wrzesień ! Dziękuję , że powracasz na strony moich wspomnień , pozdrawiam

Małgorzata Zulczyk