Geoblog.pl    zula    Podróże    Karnawał w Wenecji- Włochy 2009 - opis    do hostelu...
Zwiń mapę
2009
22
lut

do hostelu...

 
Włochy
Włochy, Roma
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 1543 km
 
Nocowałam w hostelu o wspaniałej nazwie „Cudowny”.
To była prawda… poranne expresso to rozkosz podniebienia . Życzliwość i pomoc młodych ludzi pracujących w tym hostelu okazała się bezcenna. No bo oczywiście nie obyło się bez pewnych trudności .
Już będąc w Rzymie zadzwonił z Wenecji właściciel kwatery prywatnej ,że …nie możemy nocować w jego apartamencie .Poinformował, że przyczyną było złe zachowanie się turystów w poprzednich dniach i zniszczenie mieszkania. Prosiłam aby następnego dnia oczekiwał na nas i zaprowadził do nowego miejsca noclegu.
Przylot samolotu był zaplanowany na godzinę 18 a potem jeszcze należało dojechać około godziny do Dworca Autobusowego na placu Roma. Pan przesłał sms z nowym adresem i…jak się potem okazało na tym zakończyła się jego rola w Wenecji.
Pomoc obsługi z „Cudownego” hostelu była wielka - wydrukowano nam trasę i mapkę dojścia do nowego miejsca noclegu . Pamiętałam jednak ,że Wenecja to wąskie uliczki często zakończone kanałami czyli istny labirynt , który w nocy może okazać zgubny . Kłopot z noclegiem przysłaniała radość , nie było wiadomo co nas spotka za parę godzin???

.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
zula
Małgorzata Zulczyk
zwiedziła 18.5% świata (37 państw)
Zasoby: 890 wpisów890 4078 komentarzy4078 9554 zdjęcia9554 155 plików multimedialnych155