Geoblog.pl    zula    Podróże    Wspomnienia-Urodziny na Florydzie 21 lipiec !!!    15 lat ...
2024

15 lat ...

Polska, Bydgoszcz

Pamiętam, że zastanawiałam się czy podejmuję słuszną decyzję...czy potrafię spisać podróże czy znajdą się czytelnicy.
Dzisiaj po 15 latach napiszę, że mam coś bardzo cennego!
Czytam wspomnienia, komentarze, oglądam zdjęcia!
Uśmiecham się...
Wiem,że jest to dla mnie najpiękniejszy pamiętnik.
Poznałam wiele osób...osób z wielką pasją podróżowania i zwiedzania Świata!
Życzę Wam z całego serca zwiedzajcie i opisujcie miejsca pobytu.

Geoblog.pl jest skarbnicą wiedzy!

Dziękuję ,że jesteście!
Zamieszczone letnie kwiaty(uwielbiam!) niech będą podziękowaniem za wszystkie komentarze .
Życzę wiele radości...optymizmu i moc zdrowia!
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata zula

sestian
sestian - 2024-05-17 10:33
Małgosiu, dzięki za piękne słowa. Wszystkiego dobrego!

Danach
Danach - 2024-05-17 11:52
Dzięki geoblogowi poznałam Zule i bardzo cenię sobie naszą znajomość Małgosiu , Twoje komentarze do mojej podróży po Australii dodawały mi sił do tej trudnej pracy , pisania na bieżąco . Jeszcze raz dziękuję że jesteś !!! Czytaj i wspominaj , to piękny czas :)

zula - 2024-05-17 12:23
Dziękuję sestian...podziwiam od zawsze Twoje zdjęcia i uczę się jak to pięknie robić!
@Danach - Twoja podróż po Australii była wielkim wyzwaniem i pamiętam jak z zapartym tchem czytałam. Potem ponownie powróciłam do Australii...piękne czasy i za to bardzo dziękuję!
Dziękuję za Kazimierz i Larnakę...wspominam !

migot
migot - 2024-05-19 03:32
Geoblog nie byłby tym samym miejscem bez Ciebie! Pozdrowienia zza oceanu :)

Marianka
Marianka - 2024-05-19 08:25
To juz 15 lat? Jej, ale ten czas leci! Ale może dlatego, że tu na geoblogu czas leci w doborowym towarzystwie, dzieki Wam wszystkim za wzajemne towarzyszenie sobie w wyprawach!

zula - 2024-05-19 20:12
@migot dziękuje za miłe słowa...cieszę się ,że moje pozdrowienia lecą za Ocean!
@marianko dziękuje , masz rację towarzystwo doborowe i lat się nie czuje! Gorące pozdrowienia :)

mamaMa
mamaMa - 2024-05-26 18:21
Szmat czasu:) I tyle wrażeń, emocji, nowo poznanego świata i ludzi. Oby nam dalej dobrze ze sobą było! Za następnych 15 lat!

zula - 2024-07-21 14:29
@mamaMa dziękuję za Twoje słowa..piękne i mądre!
Kolejne 15 lat ...może?!

Małgorzata Zulczyk
Zasoby: 1046 wpisów1046 5055 komentarzy5055 10768 zdjęć10768 185 plików multimedialnych185