Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Kolejna niespodzianka ...z Australii !
2019

Kolejna niespodzianka ...z Australii !

Polska, Bydgoszcz

Co to był za szczególny dzień .
Przed południem bardzo trudny i stresujący ...co dalej ...
Po południu przyniósł olbrzymią radość ...jakby gdzieś tam w Krakowie czy Australii widać było co jest w Bydgoszczy!
Otrzymałam dużą kopertę .
Nie udało mi się idąc do mieszkania odczytać KTO pisał.
Literki małe a oczy już po przejściach ! . Szanujcie oczy - Komputer to cudo człowieka lecz oczy niszczy bardzo . To taki medyczny przerywnik!
Usiadłam wygodnie i otwieram . Zobaczyłam malutką kosmetyczkę w kolorach Australii i malunkami tego kraju.
dodatkowo był także bumerang ze zwierzętami mieszkającymi na terenach tej ziemi : żółw, kangur i jeżozwierz (chyba dobrze myślę?)i jeszcze coś było . Znak drogowy aby przez kolejne 1600 kilometrów uważać na kiwi - ptaki kiwi!.
I jak nie pisać ,że wzruszenie moje było wielkie ,że ludzi z geoblog.pl darzę wielką sympatią.
Nie jest to zdanie pod ...publikę.
Naprawdę ja tak bardzo jestem związana z tym turystycznym portalem ,że może trudno uwierzyć.
Zastanawiacie się może a kto był autorem przesyłki.

Już piszę lecz najpierw właśnie tutaj na mojej stronie złoże:
Młodej Parze wielkie gratulacje.
Ślub został zawarty w wyjątkowej scenerii i tam jakby symbolicznie rozpoczęli nowe wspólne życie.
Sigma i Pi niech Wam się szczęści w zdrowiu i radości !
Żyjcie długo i szczęśliwe oraz wspólnie odkrywajcie dalej świat !
Proszę piszcie bloga jak tylko to możliwe.
Dziękuję za wszystko i czekam w Bydgoszczy .
Małgorzata -zula

O podróży ,która trwała 236 dni poczytasz Sigma i Pi jadą w świat

marianka - 2019-06-06 22:08
Ale cudownie - że tyle sympatii u Ciebie, że tyle pamięci u Sigmy i Pi, no i że takie wspaniałe wydarzenie u nich w życiu! Same dobre rzeczy!

mamaMa
mamaMa - 2019-07-19 21:45
Gratuluję Młodej Parze i również ślę najlepsze życzenia na nowej drodze życia - nich się wiedzie!

Świetna niespodzianka dla Ciebie Małgosiu:-)

Małgorzata Zulczyk