Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Wielkanocne życzenia i monety ze świata od Jowa 31...II Spotkanie podróżników z Geoblog.pl
2019

Polska, Bydgoszcz

Święta Wielkiej Nocy przeminęły ...pozostały życzenia napisane na świątecznych kartkach .
Jowa 31 przysłała życzenia na wyjątkowej kartce malowanej ustami - autorem jest Walery Siejtbatałow.
Z Internetowych stron wyczytałam ,że Walery urodził się w 1965 roku w Denisovka- Kazachstanie. W 1997 roku niefortunny skok do wody spowodował uraz kręgosłupa. Jest sparaliżowany. Nauczył się rysować i malować trzymając pędzel w ustach. W kwietniu 2010 roku przyjechał jako repatriant do Polski . Mieszka z rodzicami i bratem w Szczecinie.
Jest członkiem Światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami (VDMFK) oraz współpracuję z wydawnictwem AMUN.

Jowa 31 bardzo dziękuję za życzenia ,
dziękuję i za monety z odległych stron Globu ,
Przyznam ,że moja ...a właściwie Wasza kolekcja osiąga coraz większe rozmiary na mapie świata !
Pomyślałam teraz ,że złotówka niech będzie jak najdłużej lecz niech będzie mocną walutą!

Z życzeń Jowa 31 wyczytać można,że myśli o spotkaniu podróżników z Geoblog.pl
Przyznam ,że i ja myślę.
Zastanawiam się coraz mocniej jak miałoby wyglądać ?
Zapytam i poproszę aby pomyśleć i w komentarzach napisać.
Czy spotkanie ma się odbyć :
Bydgoszcz czy Poznań czy Kraków lub...propozycja?
w tygodniu czy piątek – sobota lub sobota?
Miesiąc -II Zlotu – Spotkania Geoblog.pl
lipiec lub sierpień
wrzesień lub październik

I najważniejsze pytanie ...czy są chętni ?
Pozdrawiam wszystkich zdecydowanych i mniej ...ale warto spróbować.
Jak było na I Zlocie- Spotkaniu poczytać można

...no to może Wrocław ?
pozdrawiam

genek
genek - 2019-05-06 20:18
chetni ale nie w wakacje i nie we wrzesniu , bo wtedy w podrozy. miejsce w PL dowolne

tealover
tealover - 2019-05-06 20:24
chętna na Poznań (dowolny dzień), Bydgoszcz w piątek lub weekend. Miesiące wstępnie dowolne :)
W Krakowie może będę w tygodniu we wrześniu lub listopadzie.

danach
danach - 2019-05-06 20:33
Ja bardzo chętna, miejsce dowolne w Polsce, jak termin będzie uzgodniony to się dostosuje :)

Wow, super jak by tak się udało znowu spotkać !

zula - 2019-05-06 20:40
Wielka radość ...po godzinie od umieszczenia na blogu informacji cztery osoby JUŻ wyraziły chęć spotkania !
Uda się ! :)

Stock
Stock - 2019-05-06 21:22
Ja też się piszę, ale raczej w tygodniu. Miejsce dowolne, byle w Polsce :) A już wkrótce jak dobrze pójdzie zrobimy spotkanie zapowiadające w Bydgoszczy.

sestian
sestian - 2019-05-06 23:04
Z wielką przyjemnością może być Wrocław skąd pozdrawiam serdecznie.

mamaMa
mamaMa - 2019-05-07 07:52
I my z przyjemnością spróbujemy się i dołączyć i dopasować do wybranego terminu i miejsca:-)

mamaMa
mamaMa - 2019-05-07 07:53
A kartka od Jowy poruszająca... Sztuka w życiu,
zrobić z tego, co się ma, to co najlepsze...

jowa31
jowa31 - 2019-05-08 10:03
chętna,
najlepiej w weekendowy dzień np. sobota - pamiętajcie, że niektorzy nie tylko podróżują, ale i pracują,
co do miejsca wydaje mi się, że gdzieś centralnie: Poznań, moze być Bydgoszcz lub inne miasto,
jak czytam to widzę, że każdy ma inny pomysł co do czasu, miejsca, każdemu Zulu nie dogodzisz!

zula - 2019-05-08 22:41
@ jowa31 - wiem bo to jak w życiu ale próbować trzeba :-)
Doliczyłam się i będzie liczne grono!
Poczekamy na kolejne komentarze bo majówki mają swoje prawo i TURYŚCI wyjechali w świat !
pozdrawiam

zielonagora
zielonagora - 2019-05-09 19:43
Jak tylko będziemy na miejscu to postaramy się być... co do miejsca i terminu postaramy się dopasować. Pozdrowienia

HANIAH
HANIAH - 2019-05-14 21:25
Małgosiu,jestem chętna! Tylko proszę, niech to będzie sobota lub niedziela. Już się cieszę! Pozdrawiam serdecznie wszystkich chętnych! Do zobaczenia!

marianka - 2019-05-19 17:54
Ooo, kojarzę wyd. AMUN! Ich kartki były u nas w domu rodzinnym obecne z okazji wszelkich świąt!
A na spotkanie wstępnie jestem chętna - w Krakowie w tygodniu (swoją drogą niedawno Stock zorganizował nam z Migot mini-geoblogowe, krakowskie spotkanie:)), albo w Warszawie w weekend.

Małgorzata Zulczyk