Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Bydgoszcz i spotkanie ...biznesowe !
2018

Bydgoszcz i spotkanie ...biznesowe !

Polska, Bydgoszcz

To prawda !
Obowiązki biznesowe skierowały do Bydgoszczy .
Właściwie do końca nie było wiadomo czy będzie możliwość bezpośredniego spotkania.
Sprawy służbowe układały harmonogram dnia.
Udało się !
stock.geoblog.pl zawitał w moich progach.
Znałam ze zdjęć a przede wszystkim znałam z "opowieści " podróżniczych .
Człowiek z pasją i swoimi zainteresowaniami zaraża całą rodzinę - Martyna I Adam razem z Mamą to wytrawni podróżnicy!
Polecam poczytaj choćby jedną wyprawę a jestem pewna ,że za moment zaczniesz czytać kolejną...
Wybrałam PODRÓŻ NA WYSPY
Mam to szczęście ,że z odległych krańców stock przywozi do Polski najmniejsze nominały.
Bardzo, bardzo dziękuję za pamięć !
I obyś daleko , daleko jeżdził
Powstaje wielka kolekcja i nawet w luźnej rozmowie doszliśmy do wniosku ,że najlepszą formą byłoby umieszczenie "grosików" na wielkiej mapie świata .
Może macie inny pomysł ?
Czekam na podpowiedzi.
W miłej rozmowie padł nawet kolejny pomysł aby zorganizować spotkanie miłośników geoblog.pl .
Czy będą chętni?
Czy ktoś to przeczyta ?
...wakacje...wakacje i wszyscy gdzieś tam w różnych stronach!

Pozdrawiam i życzę odpoczynku.

mamaMa
mamaMa - 2018-07-22 16:44
stock u Zuli!!!
Jak milo, ze udal sie w nasze slady;-)
Super spotkanie, radosc az bije z twarzy geoblogowicza:-) Nie dziwie sie, znajac goscinnosc naszego dobrego ducha:-)

Spotkanie - jestem za!

genek
genek - 2018-07-22 20:33
ja czytam i bardzo sie ciesze ze udalo Wam sie spotkac w realu. Ja tez mialem te wielka przyjemnosc spotkac zarowno Zule jak i Stocka. Bardzo chetnie bysmy sie spotkali w gronie geoblogowiczow. Pozdrowiamy serdecznie

danach
danach - 2018-07-22 21:47
Ale worek spotkań się otworzył, centrum Polski dla geoblogowiczów to Bydgoszcz, ja też optuję za spotkaniem :)

marianka - 2018-07-23 09:12
Hoho, Bydgoszcz wyrasta na miejsce geoblogowych spotkań! Jestem bardzo za wspólnym geoblogowym spotkaniem! :)

Pamar
Pamar - 2018-07-23 11:04
Pomysł rewelacja!
Ależ to by było wydarzenie!

stock
stock - 2018-07-23 12:41
Ja też się bardzo cieszę, że udało się spotkać. Dla niezdecydowanych - Zula robi pyszne zupy :-)

A co do geoblogowego zlotu, nie musi być w Bydgoszczy. Uchylę rąbka tajemnicy i ujawnię, że jeszcze w tym roku Zula będzie w Warszawie - pomysł jest taki, żeby wykorzystać tę wizytę na spotkanie w szerszym gronie.

Genek
Genek - 2018-07-24 00:39
Stock wawa to my trza to ogarnac!!

BPE
BPE - 2018-08-27 09:55
ale super spotkanie ..... ja koniecznie też musze do tego gronach Twoich znajomych (już nie wirtualnych ) dołączyć :-)

Małgorzata Zulczyk