Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Macedonia ...lecz nie moja !
2017

Macedonia ...lecz nie moja !

Polska, Bydgoszcz

Macedonia ...lecz nie moja ale moneta moja!

Macedonia, Sofia , Malta i Luksemburg to ostatnie podróże jowa31.geoblog.pl .
Zapowiada,że w październiku ponownie ruszy...ale gdzie?
Na swoim koncie ma wiele poznanych państw , wysp i Oceanów,
ciekawe gdzie tym razem pojedzie?
Jak mówi "zawsze coś drobnego pozostaje" a ja mam pamiątkową monetę do kolekcji.
Dostałam dodatkowo "kawałek Mauritius"
Jola - Bardzo dziękuję za pamięć .

To miłe gdy pomyślę ,że wspominacie mnie choć przez chwilę gdzieś tam gdzie jesteście.
Wyrywam wówczas z codziennych opiekuńczych obowiązków godzinkę i piszę !
Kochani :
Ruszajcie i zwiedzajcie póki nogi niosą i jest możliwość.
Świat jest piękny!

marianka - 2017-08-31 12:05
Takie przesyłki i pamięć zawsze cieszą! A Jowa to niesamowity globtroter, więc wierzę, że nas zaskoczy :)
No i sama mam nadzieję w listopadzie coś Ci podesłać :)

zula - 2017-08-31 12:13
O MATKO :)...jak to pięknie brzmi Marianko !!!
zabieracie Różę w dalekie kraje?
ciekawe...

marianka - 2017-09-03 15:16
Tak! Pierwsza zagraniczna podróż już za nią, za 3 tygodnie jeszcze lecimy na szybki weekend, a skoro Mała tak dobrze znosi podróże, to chcemy iść za ciosem i pojechać gdzieś dalej :)

danach
danach - 2017-09-03 22:40
Oj jak się cieszę ,że powiększa się Twoja kolekcja , jesteś w myślach u wielu, pozdrawiam

pamar
pamar - 2017-09-08 20:40
A w czym zbierasz te wszystkie monetki? Masz jakieś ładne pudełeczko czy album. Ciekawa jestem gdzie trzymasz te wszystkie pamiątki :)

jowa31
jowa31 - 2017-09-14 20:45
w październiku będzie najpierw Curacao, ktore oszczędził huragan, a potem St, Maarten, o ile lotnisko naprawią!
za to kolejna podróż to ho, ho, ho - o ile dojdzie do skutku, bo póki co zamiast Berlina wylot na Dusseldorf zmienili

poza tym pozdrawiam Ciebie i użytkowników Geobloga

zula - 2017-09-15 19:40
Poczytałam o Curacao - niesamowite jak potrafisz wyszukać cel swoich podróży!
O ho,ho,ho... myślę ,że się uda no bo cóż to zmiana wylotu skoro ma być ho,ho!!!!
Dzięki za pozdrowienia i ... wysokości!

zula - 2017-09-15 19:43
@pamar w wolnej chwili napiszę co się dzieje z pamiątkami i niespodziankami... cierpliwości :-)

Małgorzata Zulczyk