Geoblog.pl    zula    Podróże    Bydgoszcz i okolice ...TEST dodawania zdjęć !    Bydgoszcz Główna ...wieczorny koncert : Krzysztof Krawczyk !

Bydgoszcz Główna ...wieczorny koncert : Krzysztof Krawczyk !

Polska, Bydgoszcz

Przez cały dzień trwały uroczystości związane z otwarciem nowego dworca kolejowego
Bydgoszcz Główna.
Jak było na oficjalnej części : poczytać i zobaczyć można : TUTAJ .
W trakcie uroczystości odbyła się wyjątkowa prezentacja. Na I Peron Dworca PKP wjechał Pesa-DART.
Gdyby zainteresował Ciebie nowy pociąg wyprodukowany przez bydgoskie zakłady PESA to zapraszam do strony :
ZOBACZ Pesa-Dart
Na finał dnia zaplanowano występ .
Wielka scena ustawiona na parkingu i zapowiedź występu spowodowała ,że chętnych do posłuchania ...starych ,dobrych przebojów było wielu.
Pan Krzysztof Krawczyk jak sam określił "wygrał" przetarg na występ i oto dlatego występuje przed mieszkańcami Bydgoszczy.
Żartował z młodymi i starszymi .
Wspominał ,że już 50 lat występuje na scenie...a ja dodam...,że ma grono wielbicieli !
Śpiewał od godziny 20:30 do ...ciszy nocnej.
Koncert bardzo dobry ,
lecz...z racji wyjątkowo chłodnego wieczoru... i hałasu wróciłam do domu wcześniej.

Multimedia (1)
BPE - 2015-10-12 16:25
ha - my to takie przeciwniczki jesteśmy - Ty stoisz murem za PESĄ, ja solidaryzuję się z Newagiem ( bo ja patriotka lokalna jestem )

zula - 2015-10-12 16:39
...no i dzięki Tobie poczytałam o NEWAG i coś więcej wiem !
"Przeciwniczki" chyba NIE bo przecież o jedną Polskę chodzi :)

BPE - 2015-10-12 19:31
ja żartowałam - oczywiście, że dobrze jak kupują nasze, a sprowadzają pendolino !

BPE - 2015-10-12 19:33
nie sprowadzają - oczywiście !

zula - 2015-10-12 21:17
To prawda polski tabor "podobno" najlepszy choć podzespoły np.niemieckie!

marianka - 2015-10-12 21:44
O, to ja Was pogodzę - ja i za Pesą i Newagiem, grunt że polskie!

mamaMa
mamaMa - 2015-10-12 23:04
Dodam, ze koniecznie trzeba wspierac i polskie i lokalne. A pan Krawczyk wciaz na scenie...niepokonany;-)

Pamar
Pamar - 2015-10-13 07:14
Krawczyk ma fanow w kazdym pokoleniu. Tez bardzo go lubię

Eugene
Eugene - 2015-10-13 13:55
Pięknie wygląda budynek dworca wyspowego w nocnym oświetleniu, ale zazdroszczę Tobie, że widziałaś na własne oczy pociąg PESY DART

Małgorzata Zulczyk