Geoblog.pl    zula    Podróże    Wiedeń - Austria 2015    JEST...wiadomość z Wiednia !

JEST...wiadomość z Wiednia !

Polska, Bydgoszcz

... " 12 marzec 2015 godzina:17.03
Od: Wianer Philharmoniker
Temat: New Year Concert / Results of the Drawing

Dear Malgorzata Zulczyk,
The annual drawing for tickets to the Vienna Philharmonic New Year's Concerts has now been completed. We regret to inform you that your application was not among those selected. We are thus unable to offer you tickets to any of the three end of year concerts for 2015/16.

We thank you for your interest and hope that you will participate in the next drawing for tickets to the New Year's Concerts 2016/17, which will begin on January 2, 2016, on the Vienna Philharmonic website.

Your,
Vienna Philharmonic
"...

Wniosek:
Brak szczęścia !
i …biletu na Koncert Sylwestrowy lub Noworoczny 2015/2016
Pozostała możliwość :
Transmisja z Wiednia w TVP : 1 styczeń 2016 i to bardzo cieszy !
A Wiedeń… może zobaczę …kiedyś !?

W uzupełnieniu wiadomości jest zaproszenie na otwarty koncert :
14 MAJ 2015 godzina 20.30
"...Summer Night Concert 2015
Thursday, May 14, 2015, 8:30 PM
Vienna, Schönbrunn Palace Gardens
Conductor: Zubin Mehta
With this open air concert in Schönbrunn, the Vienna Philharmonic wishes to provide all Viennese, as well as visitors to the city, with a uniquely special musical experience..."

jowa31
jowa31 - 2015-03-12 20:09
- a do mnie z Filharmonii w Wiedniu jeszcze nic nie przyszło, a wysłałam zgłoszenia na 31.12.15 i 01.01.16r.,Zula pisałam o 2 bilety, gdyby faktycznie wyszło to zabiorę Cię /// czy odpowiedź przyszła do Ciebie na maila czy logowałaś się?
--Austrię zaś dodałam, bo przeglądając "swoje" państwa ze zdziwieniem stwierdziłam, że nie umieściłam jej w geoblogu,
-- jakieś drobne z Mexico są, na dodatek znalazłam ładną monetę z Albanii, wyśle w przyszłym tygodniu

danach
danach - 2015-03-12 22:14
Zula, ważne ,że spróbowałaś, może Jowa Cię zabierze, nie trać nadzieji a tak właściwie to lepiej do Wiednia pojechać jak będzie ciepłej :)

marianka - 2015-03-12 23:24
O nie, ale szkoda! Chociaż może przez to uda Ci pojechać i zobaczyć Wiedeń w jakiejś ładniejszej porze roku?

zula - 2015-03-13 06:50
Jowa 31 -Wiadomość przyszła na maila!
...za drobne już dzisiaj dziękuję!
Czekam więc na Twoja wygraną...zobaczymy.

ceta
ceta - 2015-03-13 08:46
ehh
to tez moje marzenie... może kiedyś się uda! Tymczasem jest zawsze opera wiedeńska do której też muszę się w końcu udać! Pozdrawiam

pamar
pamar - 2015-03-13 10:11
Mam nadzieję, że podróż nie zniknie i że będzie kontynuacja zwiedzania Wiednia mimo wszystko :)

Eugene
Eugene - 2015-03-13 10:30
Chociaż biletu na koncert nie wylosowałaś, to droga do Wiednia zawsze jest otwarta.
Tak jak „danach” pisze - jak się ociepli - ruszaj na Wiedeń.

Konyack
Konyack - 2015-03-13 20:54
Pomyśl sobie, że to mocno przereklamowana uroczystość i że w sumie to może nawet wolisz do La Scali... A jeżeli to nie pomoże, to może na Allegro jakiś obrotny rodak coś wstawi ;-)

BoRa
BoRa - 2015-03-16 21:37
Zula,
Ty zawsze wygrywasz, piszę to z pełnym przekonaniem, ale pod jednym warunkiem, że wygrana jest dobra dla Ciebie. -Pamiętam, jak nie wygrałaś skutera, przyznasz że to nie byłoby dobre dla Ciebie. Może ten koncert to też nie jest najlepsze dla Ciebie. Siedziałabyś wiele godzin w filharmoni zamiast zwiedzać piękny Wiedeń???
Proszę przeczytaj swój poprzedni wpis - przeciez już masz wszystko sprawdzone, tylko to zrealizować, a koncert to tylko pretekst. Powtarzam, Wiedeń w maju jest najpiękniejszy!!! Czekam na relację z Wiednia.
pozdrawiam BoRa
PS Jowa 31 jesteś niesamowita!

zula - 2015-03-17 07:23
@Konyack -prawda to koncert dla ELIT -gro osób od lat siada w tych samych miejscach aby ponownie powitać kolejny rok. Nie mam pojęcia ile biletów jest sprzedawanych w loterii choć myślę ,że garstka! :)

@BoRa - Twój komentarz rozbawił mnie-SKUTER i wygrana za blog roku ! :)
...a koncert w Wiedniu - przecież nie siedziałabym lecz STAŁA bo o takie bilety "prosiłam"- to najtańsza wersja-20 euro!
To także byłoby wyzwanie w stylu "skuter"!
Oczywiście oprócz stojącego miejsca należy dodać odpowiedni strój...kolejne wyzwanie w podróży do Wiednia!

mamaMa
mamaMa - 2015-03-24 21:09
Nie ma tego zlego, wiec pewnie, Zula, wyjdzie z tego cos dobrego:-)
Zycze z glebi serca!

zula - 2015-06-18 10:10
@mamaMa- dziękuję serdecznie!- udało się...

mirka66 - 2015-08-22 08:20
Jak to się mowi,nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło . Super.

Małgorzata Zulczyk