Geoblog.pl    zula    Podróże    Światowe...Koty...Małgorzaty !    Kołderkowe kocie spotkanie w Koninie.

Kołderkowe kocie spotkanie w Koninie.

Polska, Konin

Jak to się stało ,że tak piękne koty znalazły się w mojej kolekcji pozwólcie ,że opiszę.
Danka- danach.geoblog.pl zwiedza,fotografuje i zdaje nam relacje a w wolnych chwilach jeszcze haftuje!.
Bierze od lat udział w projekcie-akcji „kołderki dla przewlekle chorych dzieci”.
Więcej poczytać można TUTAJ
Tematem tegorocznego kołderkowego spotkania był KOT.
Kartka z czarnym kotem i osobistą dedykacją została wykonana przez jedną z uczestniczek spotkania.
Wiem ,że ma 15 lat choć nie znam imienia :( ...może zobaczy "mojego" kota...może przeczyta...i dopisze?!
Dziękuję Tobie bardzo za pomysł i przekazanie kota do kolekcji.
Jest piękny i tak udekorowany dodatkowo …że tylko podziwiać !
A Danusia nie mogła się oprzeć aby dokupić coś jeszcze do kociej kolekcji- to zakładka do książki- popatrzcie …śliczna prawda!.
Ostatnie zdjęcie przedstawia prawię już gotową kołderkę , która składa się z połączonych kwadratów z motywami kota.
Pomysł jak bardzo godny naśladowania
…niteczka …igiełka i to co najważniejsze SERCE ofiarowane dziecku.

marianka - 2014-07-28 19:01
Kołderka cudowna! Pomysł zresztą też!

zuzkakom
zuzkakom - 2014-07-29 02:04
Piekna sprawa! :)

danach
danach - 2014-07-29 14:31
Zula , ale mnie zaskoczyłaś tym wpisem, mam napisać relację ze zwiedzania okolic ale ciągle czasu brakuje.Małe sprostowanie to w projekcie kołderkowym jestem od pół roku.Mam już na koncie kilka dedykowanych dla dzieci kołderek ( haftów) i wiele zapasowych, jak ktoś się chce przyłączyć to zapraszam

danach
danach - 2014-07-29 14:33
Autorka kartki to Emilka ze Szczecina

mamaMa
mamaMa - 2015-02-27 21:09
Ojej, cudo - wszystko - i dziela, i pomysl, i dobre serca, i ręce, które tworzą:-)

Małgorzata Zulczyk