Geoblog.pl    zula    Podróże    Wywiady i publikacje w prasie,konkursy,nagrody,pomoc i niespodzianki -    Nagroda prosto z Japonii !.

Nagroda prosto z Japonii !.

Polska, Bydgoszcz

Tak się wszystko zaczęło :
4 luty 2013-
Stock.geoblog.pl napisał dokonując podsumowania podróży na Cypr , którą odbył razem z żoną i maleńkim Adasiem .
…”proponuję zabawę dla starych i zupełnie nowych czytelników i sympatyków bloga. Wystarczy zgadnąć, dokąd wybieramy się w następną podróż. Podpowiem, że będzie znacznie dalej, dużo bardziej egzotycznie, ale jednak w kraju cywilizowanym. Zwycięzca otrzyma upominek przywieziony z tej właśnie podróży. Każdy ma jeden strzał, rozstrzygnięcie nastąpi w dniu rozpoczęcia (nie chcę zapeszać, start już w kwietniu :-) ), ale dam znać, czy prawidłowa odpowiedź już padła.”..

2013-02-20 19:56 napisałam w komentarzu
„Nie mam pojęcia .
Myślałam ,że Singapur lecz czytam ,że gorąco i wilgotno ( kierunek zły:( ) .
Oczywiście ciekawa jestem gdzie poleci Adaś - Genek będzie Wam kibicował a ja z lekkim niepokojem poczytam relacje ,
pozdrawiam”

4 kwietnia 2013 - w dniu rozpoczęcia wyprawy napisał :
POCZYTAJ TUTAJ

W komentarzach dodałam:
„Czytam...i jeszcze raz czytam i cieszę się ogromnie !
Dziękuję.
Życzę Wam przede wszystkim zdrowia i realizacji trasy . Teraz już bez obaw - wszystko musi się udać !!! , powodzenia.
Młodość ma swoje prawa - a ja mam "swoją" Japonię w Europie i marzę aby choć coś ...jeszcze zobaczyć na własne oczy. Zapewniam ,że będę w Waszej Japonii . Poczytam, zobaczę zdjęcia i to będzie wielka wyprawa z geoblog.pl”…

Wczoraj otrzymałam PACZKĘ !.
To miał być drobiazg przywieziony z dalekiego kraju a otrzymałam …zobaczcie sami !!!.
Zaskoczenie olbrzymie i radość !
Zaczęłam czytać o daniach z Japonii bo jak mam odpowiednie nakrycia to trzeba przekonać się do sushi…dango …

O nagrodach w konkursach na geoblog.pl napiszę w kolejnych rozdziałach.

danach
danach - 2013-07-19 12:58
Małgosiu, Ty to jesteś szczęściara :) gratuluję i ja o Japonii tez poczytam !

zula - 2013-07-19 13:05
Danko polecam opis ...wiem ,że to jeden z Twoich celów podróży ! ,pozdrawiam

marianka - 2013-07-19 13:58
Ha, a to Ci się udało! Wspaniała nagroda!!!

BPE
BPE - 2013-07-19 19:34
no - super !!!
może zaczniesz kolekcjonować gadżety z całego świata ;-))

stock
stock - 2013-07-19 22:37
Cieszę się i mam nadzieję, że przedmioty będą w częstym użyciu :-)

mamaMa
mamaMa - 2013-07-21 09:37
Stock - a ja Tobie dziekuje za sprawienie tyle radosci naszemu geoblogowemu dobremu duszkowi!!!

KecajAisab
KecajAisab - 2013-07-21 11:55
Najbardziej cieszą prezenty związane z największą pasją życiową.

BoRa
BoRa - 2013-07-21 22:12
Zula,
gratuluję! Ty to masz szczęście! Śliczny zestaw!

Stock - fajny prezent -gratuluję dobrego gustu.

pamar
pamar - 2013-07-22 20:30
świetny pomysł miał stock, obdarowując właśnie Ciebie tymi prezentami. Wspaniale potrafisz cieszyć się drobnymi rzeczami. Rzadki i cenny dar :)

mirka66 - 2014-01-11 23:14
Gratuluje zula pieknej wygranej.

Małgorzata Zulczyk