Geoblog.pl    zula    Podróże    Pieszo z Gniezna do Częstochowy - sierpień 1984 opis i zdjęcia , 1985 rok - zdjęcia    Zapis fotograficzny : III Pielgrzymka z Gniezna na Jasną Górę 1985 rok .
1984

Zapis fotograficzny : III Pielgrzymka z Gniezna na Jasną Górę 1985 rok .

Polska, Bydgoszcz

Zamieszczone zeskanowane przeźrocza z 1985 roku są autorstwa Tereni .
Bardzo dziękuję Tobie ,że mogłam umieścić na blogu .

Mam nadzieję ,że osoby na zdjęciach ...zobaczą siebie po wielu , wielu latach !
Niech zabłysnie na twarzach uśmiech wspomnień i radosci .
Szliśmy wiele kilometrów w strugach deszczu ...było ciężko !

Potem był kolejny rok pielgrzymowania na Jasna Górę .
Z Bydgoszczy do Częstochowy - to była dla mnie najtrudniejsza pielgrzymka .

danach
danach - 2012-08-22 11:50
zdjęcia fantastyczne, bo oddają ducha pielgrzymowania, miło Cię Małgosiu widzieć pomimo trudów uśmiechniętą , wielka sprawa taka pielgrzymka, pełen szacunek za 3 krotne dojście do Częstochowy

zula - 2012-08-23 22:05
Dziękuję Danusiu , pozdrawiam .

marianka - 2012-08-24 19:20
Niewiele rzeczy tak bardzo mnie wzrusza jak pielgrzymowanie - w każdym wymiarze. Gratuluję siły i wspomnień;)

Terenia - 2013-05-03 21:36
Jeżeli mogłam pomóc Ci wskrzesić ducha pielgrzymowania wśród osób odwiedzających Twój blog, pozwolić odnależć się pielgrzymkowiczom na zdjęciach bardzo się cieszę.

zula - 2013-05-03 21:57
Udało się i bardzo dziękuje ,że byłaś na mych stronach w ten szczególny dzień dla Polski !

Zapraszam na stronę : http://lukaszs.geoblog.pl/
To bardzo ciekawy blog pt Podróż przez Europę gdzie celem jest Santiago de Compostela.

Terenia - 2013-05-04 14:40
Błam też na stronie Stowarzyszenia Odbudowy Bydgoskiej Fontanny Potop.Dojrzałam, iż wspierasz to wielkie i piękne przedsięwzięcie.
Super.

Terenia - 2013-05-04 14:49
W kwestii blogu Łukasza, dziękuję, z pewnością też odwiedzę, a Santiago de Compostela, cóż ...
miałam kiedyś piękną kasetę z nagraniem o objawieniach , pożyczyłam ,pozwoliłam by została w domu osoby, której pożyczyłam a która "odeszła"
Dziś internet daje tyle możliwości, tylko znależć czas...Małgosiu . Pozdrawiam, całuje.

Małgorzata Zulczyk