Geoblog.pl    zula    Podróże    Nice,Grasse,St Paul,Antibes,Cannes i Eze - Francja i Monte Carlo 2012 - opis    Warszawa - powroty są piękne !

Warszawa - powroty są piękne !

Polska, Warszawa

Oczekiwanie na samolot do Bydgoszczy wypełniło spotkanie z Magdą i Kamilem.
Kolejna bardzo krótka odprawa i samolot do Bydgoszczy , po godzinie jestem w domu.
Powroty są piękne ! .

Pozostały wspomnienia i zdjęcia .
Po miesiącu pojawił się zapis na geoblog.pl .
Dziękuję Wam Kochani za wszystkie komentarze – jakże cudowne ,że chwilami byłam aż onieśmielona treścią!.
Dziękuję ,że podróżowaliście razem ze mną .
Dziękuję Ewie , która podczas swoich wakacji cały czas się zachwycała .
Dla mnie to była trudna podróż – psychicznie byłam w dołku .
Teraz już wiem ... wyniki są w normie !!! .

Ruszam dalej. Kiedyś… na pewno !!!.

Wspomnienia napisałam w kwietniu 2012
Pozdrawiam
Małgorzata

mamaMa
mamaMa - 2012-04-22 19:41
Podróż piękna, wyniki dobre, troski, zmartwienia i do przodu mimo wszystko, z uśmiechem, wolą walki i niezłamanym optymizmem.
Dziękujemy...

BPE
BPE - 2012-04-23 09:37
wspaniale....dziękujęmy za wędrówkę z Toba:-)

danach
danach - 2012-04-23 16:58
piękne widoki, dobre wyniki i oby tak dalej, czego serdecznie życzę, gratuluję pięknej podróży

ewa
ewa - 2012-04-24 12:02
Małgosiu, ja Tobie dziękuję za .to,że mogłam podziwiać i poznać najpiękniejsze miejsca w Europie i nie tylko, za uduchowienie, które niesie każda podróż..cierpliwość, za przygotowane do perfekcji przez Ciebie programy zwiedzania . Mogę z całą stanowczością potwierdzić, że sama nigdy bym tego nie potrafiła zrobić..
Jesteś THE BEST, dziękuję

marianka - 2012-04-24 12:22
Pani Małgosiu - i wyników i podróży coraz lepszych! I dziękuję za inspirację prowansalską;)

Grazyna
Grazyna - 2012-05-11 20:37
Małgorzata, wielkie gratulacje, piekna i cudownie opisana podróz. Podzielam słowa Ewy, podróżowanie z Toba to zaszczyt !
ściskam

zula - 2012-05-12 06:10
oj...jojojojo !!!!!!!!!!!!
dziękuję za niespodzinkę i "pochwały".
:))

zula - 2022-07-23 14:04
Chciałabym aby... Ktoś przeczytał wspomnienie i dodał komentarz!
Pozdrawiam

zula - 2023-02-04 16:28
Zastanawiałam się nad ostatnim moim komentarzem ,że chciałabym aby ...,,Ktoś,,... przeczytał podróż!
Wiecie ...,że nie wiem kogo miałam na myśli! Przykre...
Lata lecą...

Małgorzata Zulczyk