Geoblog.pl    zula    Podróże    Wilno- Litwa 2011...w pogoni za samolotem ! - opis    Warszawa i... prezent od Geoblog.pl

Warszawa i... prezent od Geoblog.pl

Polska, Warszawa

Zobaczyłam uśmiechniętą Veronikę , jest w Warszawie kilka dni choć mieszka w Szwecji .
Potem już tylko szybki przejazd autobusem 175 do centrum Warszawy . W sierpniowe dni sprawniej się porusza po Stolicy….
Na koniec dnia wieczorny spacer , nie czułam się bezpiecznie …może gdybym podjechała na Stare Miasto ??? .

Marzenia wyjazdu do Wilna zostały spełnione , cieszę się ,że mogłam przekazać moje osobiste przeżycia z tego wyjątkowego wyjazdu .
Mamie życzę …kolejnych urodzinowych podróży i zapewniam ,że zdam relację .
Polecam także opisany przeze mnie nasz wspólny wyjazd do :
Tutaj RZYM
Tutaj PARYŻ

Oprócz wielu radości dostałam także maleńki prezent od Geoblog .pl !!! .
Pojawiła się nowa flaga w barwach Litwy . To mój 30 kraj opisany na stronach turystycznej książki .
Pomyślałam … lecz na sto dziewięćdziesiąt i parę krajów to kropla w morzu ! .
Dziękuję za wspólny spacer i komentarze , które są dowodem ,że warto pisać i pokazywać zdjęcia .

31 sierpień 2011
Pozdrawiam
Małgorzata

danach
danach - 2011-08-31 13:00
nic nie pisnęłaś że będziesz w Warszawie :( ale filetowy Pałac jest piękny prawda ?

danach
danach - 2011-08-31 13:05
Tego 30 kraju Ci zazdroszczę :) muszę się zebrać ale na razie nie mam pomysłu !

zula - 2011-09-11 07:51
Danusiu - z pociągu do samolotu !- program był bardzo napięty a zwiedzane kraje...wszystko przed Tobą ! , życzę ...pomysłu ! , pozdrawiam

Grażyna
Grażyna - 2011-10-02 21:17
Wilno rzeczywiście urzekło i mnie. Jest warte wysiłku zwłaszcza, że byłaś z najdroższą Ci osobą - mamą.
Cudowne ...

zula - 2011-10-02 22:49
Grażyno - oj jak się ucieszyłam gdy zobaczyłam Twój wpis ! - dziękuję !
Poczytaj proszę "starą" Portugalię i Europę za 30 dolarów...dawno to było lecz jakby wczoraj , pozdrawiam .

Małgorzata Zulczyk